Zveme Vás na technologický seminář na téma BLOND ODSTÍNY S COTRIL, MEDAVITA A NHP. Platinová, stříbrná, blond, zlatá … Barvení, zesvětlování a  melíry patří mezi nejdiskutovanější témata mezi profesionálními kadeřníky. Obsahem technologického semináře bude optimální a šetrný způsob zesvětlování, techniky barvení, trendy blond odstíny, péče o zesvětlené vlasy a další informace. Samozřejmostí je přímá konzultace s technologem.

Školením  Vás provede pravá profesionálka ve svém oboru, Monika Minaříková. Monika Minaříková je majitelka moderního kadeřnického studia MONAMI. Monika je profesionální vlasovou stylistkou s několikatiletou praxí. Především se specializuje na stahování barev a techniku Ombre.

Školení na Blond odstíny MedaVita, Cotril, NHP

TERMÍN ŠKOLENÍ

Kadeřnictví MONAMI Hair Studio, Březinova 407/27, Praha 8 – Karlín, 186 00

Konání:  Neděle 22. 03. 2015 od 09:00

Cena vstupenky: 590 Kč. Účast bude potvrzena certifikátem.

Školitelka: Monika Minaříková

INFORMACE

Cena vstupenky na školení je 590 Kč. Začátek školení je v 09:00. Kapacita školení je omezena. Vstupenky v předprodeji zakoupíte prostřednictvím telefonu +420 777 892 013 (Gabriela Hesová).

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..