Platinová, stříbrná, blond, zlatá …. Přijměte pozvání na technologický seminář zaměřený na blond odstíny. Celým školením provede Markéta Zvoníčková která se specializuje na blond odstíny. Pomyslnou třešničkou na dortu bude Hair Painting – kreslení po vlasech.

Seminář Blond odstíny Semily

Optimální a šetrný způsob zesvětlování, techniky barvení, tónování, trendy blond odstíny, péče o zesvětlené vlasy a další informace k této problematice, včetně přímé konzultace s technologem Vám nabízí tento velmi oblíbený seminář. Vaše účast bude potvrzena certifikátem.

TERMÍN ŠKOLENÍ

Salón Štěpánka, Nádražní 573, 513 01 Semily 

Konání:  Úterý 16. 06. 2015 od 10:00

Cena vstupenky: 690 Kč. Účast bude potvrzena certifikátem.

Školitelé: Monika Zvoníčková

INFORMACE

Cena vstupenky na školení je 690 Kč. Začátek školení je v 10:00. Kapacita školení je omezena. Vstupenky v předprodeji zakoupíte prostřednictvím telefonu +420 777 892 013 (Gabriela Hesová).

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..