Platinová, stříbrná, blond, zlatá …. Přijměte pozvání na technologický seminář zaměřený na blond odstíny. Celým školením provede Monika Minaříková, majitelka renomovaného kadeřnického salónu Monami Hair. Pomyslnou třešničkou na dortu bude kreslení po vlasech pod dohledem Jiřího Hrabala.

Školení Blond odstíny Přerov

Optimální a šetrný způsob zesvětlování, techniky barvení, trendy blond odstíny, péče o zesvětlené vlasy a další informace k této problematice, včetně přímé konzultace s technologem Vám nabízí tento velmi oblíbený seminář. Vaše účast bude potvrzena certifikátem.

TERMÍN ŠKOLENÍ

Náměstí T. G. Masaryka 223/12, 750 02 Přerov

Konání:  Sobota 16. 05. 2015 od 13:00 do 18:00

Cena vstupenky: 590 Kč. Účast bude potvrzena certifikátem.

Školitelé: Monika Minaříková a Jiří Hrabal

INFORMACE

Cena vstupenky na školení je 590 Kč. Začátek školení je v 13:00. Kapacita školení je omezena. Vstupenky v předprodeji zakoupíte prostřednictvím telefonu +420 777 892 013 (Gabriela Hesová).

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..