Zveme Vás na technologický seminář na téma Blond odstíny a modní barvení. Optimální a šetrný způsob zesvětlování, techniky barvení, trendy blond odstíny, péče o zesvětlené vlasy a další informace k této problematice, včetně přímé konzultace Vám nabízí tento velmi oblíbený  pravidelný technologický seminář.

Technologický seminář Blond odstíny a módní barvení

Termín školení:

Salon ESTILO, Protzkarova 1220, 686 01 Uherské Hradiště

Konání:  Úterý  6. 10. 2015 od 10:00 – 15:00

Školitel: Markéta Zvoníčková a Martina Hübnerová

Informace

Cena vstupenky na školení je 690 Kč. Účast bude potvrzena certifikátem. Začátek školení je v 10:00. Kapacita školení je omezena. Vstupenky v předprodeji zakoupíte prostřednictvím telefonu +420 777 892 013.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..