Zveme Vás na technologický seminář na téma BARVENÍ A MELÍROVÁNÍ COTRIL. Součástí technologického semináře budou step by step techniky barvení a melírování. Nové trendy. Péče o barvené a melírované vlasy a konečný styling. Samozřejmostí je přímá konzultace s technologem.

Školení na téma barvení a melírování Cotril

Termín školení:

Salón ŠTĚPÁNKA, Nádražní 573, Semily,  513 01

Konání:  Sobota 14.2. 2015 od 09:00

Cena vstupenky: 290 Kč. Účast bude potvrzena certifikátem.

Školitelka: Marie Grant

Technolog: Libuše Kudějová

Informace

Cena vstupenky na školení je 290 Kč. Začátek školení je v 09:00. Kapacita školení je omezena. Vstupenky v předprodeji zakoupíte prostřednictvím telefonu +420 608 504 449 (Petra Michnová).

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..