Silikony ve vlasové kosmetice jsou převratem, který se velmi rychle rozšířil. V současné době je silikony možné nalézt téměř ve všech produktech profesionální a běžné vlasové kosmetiky. Silikony opticky zlepšují kvalitu vlasové struktury, obalují vlasový stonek a navrací vlasům jejich ztracený lesk a elasticitu. Vlasy budou po péči se silikony hebké a uhlazené. Silikonová vrstva chrání vlasy před ztrátou vlhkostí a dehydratací. Vlasy jsou chráněné před nepříznivými vlivy, jako je smog a UV záření.

8 věcí, které jste o šampónech neveděli

Nicméně silikony postupně obalují vlasový stonek, hromadí se a zatěžují vlasy. Postupem času mohou plihnout a více se mastit. Některé typy silikonů také po styku s vlasovou pokožkou ucpávají póry. Profesionální vlasová kosmetika Salerm Cosmetics představuje řadu šampónů pro všechny typy vlasů a specifické problémy bez zatěžujících silikonů. Salerm Cosmetics si přeje, abyste o vlasům poskytly maximální péči. Zlatá řada Salerm Cosmetics umožňuje vybrat šampón, který nejlépe vyhovuje Vašim vlasům.S proteiny pro poškozené a suché vlasy, na vlasy s lupy, pro šedivé a blond vlasy, na mastné vlasy nebo pro časté použití.

Se Zlatou řadou Salerm Cosmetics zajistíte vlasům maximální péči.

Šampón s proteiny od Salerm Cosmetics (Salerm Linea Oro Champú Protein) dodá vlasům svým mimořádným složením na bázi přírodního tekutého keratinu maximální péči. Tekutý keratin dodá vlasům hebkost, jemnost a obnovuje jejich lesk. Hydrolyzovaný keratin má schopnost zacelovat vlasové šupinky, čímž vlasy uhlazuje, zaceluje a ozdravuje. Salerm šampón s proteiny je vhodný k použití i po jakémkoliv technickém či chemickém procesu, jako je barvení, odbarvování, trvalá či narovnávání vlasů.

Vyvážený šampón s neutrálním pH ze Zlaté řady od Salerm Cosmetics  (Salerm Linea Oro Champú Equilibrium) účinně odstraňuje z vlasů nečistoty i zbytky technických ošetření a stylingových produktů. Účinné čistící tenzidy obsažené v šampónu neoslabují a nedráždí vlasovou pokožku. Salerm Vyvážený šampón je bohatý na vyživující látky z extraktů ovsa a čajovníku čínského. Šampón regeneruje a obnovuje strukturu poškozených vlasů, navrací jim lesk a přirozenost. Šampón neobsahuje silikony a parabeny.

Specifický vystříbřující šampón ze Zlatá řady Salerm Cosmetics (Salerm Linea Oro Champú White Blanco) pro bílé a stříbrné vlasy fialové barvy čistí vlasy a dodává jim barvu. Fialový šampón Salerm odstraňuje nažloutlé tóny v šedivých a stříbrných vlasech. Díky velmi husté konzistenci vlasy efektivně zbavuje nažloutlé barvy a vlasům navrací jejich bělost. Přírodní výtažky z bambusu posilují vlasový stonek a zlepšují kvalitu vlasů. Navíc dodá pokožce a vlasům osvěžující pocit a hydratuje ji. Salerm šampón na bílé vlasy je vhodný i pro použití melírovaných vlasů. Fialový vystříbřující šampón pro bílé vlasy od Salerm Cosmetics je bez silikonů a sulfátů.

Salerm Šampón proti vypadávání ze Zlaté řady od Salerm Cosmetics (Salerm Linea Oro Champú Nutrient) účinně zastavuje vypadávání vlasů a chrání vlasy a vlasové kořínky před poškozením. Progresivní složení na bázi ovocných kyselin zajišťuje jemné mytí vlasů bez oslabení vlasové struktury vlasového stonku, který je náchylnější na vypadnutí. Šampón proti vypadávání ošetřuje vlasovou pokožku a dodá ji chladivý svěží pocit díky obsahu mentolu. Vitamín C a další prospěšné látky obsažené v extraktech pomeranče hořkého zlepšují prokrvení vlasové pokožky a aktivují růst vlasů. Exkluzivní receptura bez obsahu silikonů nezatěžuje vlasy a vlasovou pokožku a minimalizuje efekt vypadávání vlasů.

Šampón proti lupům ze Zlaté řady od Salerm Cosmetics (Salerm Linea Oro Champú Exfoliante) svým synergickým složením aktivně pomáhá při problémech s lupy. Šampón důkladně vyčistí vlasy i vlasovou pokožku od mastných i suchých lupů. Šampón proti lupům dlouhodobě chrání vlasovou pokožku před negativními škodlivými faktory, které mohou negativně ovlivnit výskyt lupů. Pyrithion Zinečnatý a přírodní extrakty hluchavky bílé zklidňují vlasovou pokožku a zabraňují jejímu odlupování. Salerm šampón proti lupům je bez silikonů a parabenů, čímž je k vlasům maximálně šetrný a nezatěžuje vlasy ani vlasovou pokožku.

Profesionální šampón na mastné vlasy ze Zlaté řady od Salerm Cosmetics (Salerm Linea Oro Champú Greasy Hair) důkladně odstraňuje mastnotu z vlasů a udržuje je čisté po delší čas. Šampón již po prvotním použití obnovuje rovnováhu vlasové pokožky a normalizuje vylučování sekretu mazových žláz. Přítomné přírodní složky z lichořeřišnice a složky síry chrání před externími faktory, které mohou dráždit a poškozovat vlasovou strukturu a pokožku vlasů.

GranátovéJablko

Šampón Salerm Pomegranate s výtažky z exotického granátového jablka je ideální pro suché a lámavé vlasy. Šampón bohatý na výživné složky rekonstruuje vlasovou strukturu. Vlasy dokonale čisté a hladké. Aktivní složky zlepšují krevní oběh, zvyšují přísun výživných látek a kyslíku do vlasových váčku, čímž stimulují růst zdravých a silných vlasů-.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..