Dobrý den,

chtěla bych se zeptat konkrétně na šampon: Xtro Šampón Cloud Pro Regeneraci Suchých vlasů z vaší nabídky produktů. Potřebovala bych výživu a vyhlazení suchých a příliš nepoddajných vlasů v délce něco málo pod ramena, zda je to možné touto cestou nebo mi nabídnete jiný produkt zhruba v této cenové relaci. Jsme si vědoma samozřejmě toho, že přes el. poštu toho radit moc nejde.

Děkuji předem, Adéla Z.

Dobrý den paní Adélo,
souhlasíme s tím, že poradenství na dálku je poněkud těžkopádné, zejména co se týče vlasů a vlasové kosmetiky. Vámi vybraný šampón se nám jeví jako vhodný pro péči o vaše vlasy. Xtro Šampón Cloud pro regeneraci suchých vlasů je vhodný pro regeneraci suchých a nepoddajných vlasů. Vlasům dodá výživu a obsahuje vitamín B5.

Zmiňujete se, že hledáte šampón podporující vyhlazení vlasů. Neuvádíte, zda vlasy žehlíte. V případě, že ano, jako alternativu při výběru Vám doporučujeme vyhlazující Šampón Mysalon Alisador Protector Termico. Jedná se o výrobek ve stejné cenové relaci. Šampón je určen pro snadnější vyhlazení vlasů a chrání vlasy před teplem žehličky a fénu. Šampón obsahuje přírodní keratin, ale neobsahuje průmyslově vyráběné sulfáty, silikony a parabeny. Šampón usnadňuje úpravu krepatých a nepoddajných vlasů. Pro co nejlepší účinek doporučujeme při mytí nechat šampón několik minut působit na vlasech a poté řádně opláchnout.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..