Potřebujete dopřát vaší pleti rychlou a účinnou péči? Především v mrazivém zimním období je nutností pokožku dostatečně hydratovat a dbát na to, aby byla správně vyživená a stále zdravá. O to se z velké části postará obličejový olej od Saloosu s omamnou vůní levandule.

Levandulová sada obsahuje hned tři přírodní produkty od české, certifikované značky Saloos odličovací olej, pleťovou vodu a právě regenerační obličejový olej, na který se zaměřím já. Tento bio levandulový olej je takový malý zázrak a pomocník pro všechno, protože jsem ještě nenašla nic, s čím by si neporadil. Ať už se jedná o hydrataci pokožky celého těla, citlivého okolí očí nebo obličeje.

Saloos levandulový olej

Saloos levandulový olej

Svou silnější bylinkovou levandulovou vůní je vhodný také jako aroma do koupele – stačí pár kapek do horké vody a relaxační vodní lázeň je na světě! Postupně si poradí s jizvami, akné, oděrkami a při pravidelném používání se jeho účinky samozřejmě zvyšují. Nebála bych se ho použít do konečků vlhkých vlasů pro zvláčnění, výživu a regeneraci. Hodí se také na omrzliny, suchou kůži (především na kloubech, rukou…), ale i na akné. Ano, má olejovitou konzistenci, a tak si asi většina pomyslí, že olej problematickou mastnou pokožku „zmastí“ ještě více. Ale opak je pravdou, když to s množstvím nepřeženete (stačí opravdu jen pár kapiček), tento bio olejíček dokáže divy.

Praktické je také jeho 20 ml balení, které, i když se to nezdá, vydrží snad věčnost. A aplikace ojedinělým kapátkem je pohodlná, přesná a hlavně hygienická. Vřele všem doporučuji, protože s jakýmkoliv regeneračním olejíčkem od Saloosu musí být spokojen naprosto každý!

Saloos levandulový olej

Saloos levandulový olej

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..