Salón Olympia Ostrava, Ludvíka Podéště 1974/25,  Ostrava – Poruba,  708 00

Salón Olympia Ostrava

V dámském a pánském kadeřnictví najdete vždy ochotné ruce, které se postarají o vaše vlasy s dovedností získanou praxí a odborným vzděláním. Provádíme veškeré moderní úpravy vlasů, od střihů, barvení, různých druhů melírů, ondulování, narovnávání atd. Podrobné informace najdete v podrobném seznamu vykonávaných úkonů.

V pánském kadeřnictví se na vás těší:

– Marcela Konečná
– Ivona Vavrečková

V dámském kadeřnictví se na vás těší:

– Irena Hermanová
– Lenka Zimová
– Jana Literová
– Jiřina Hadašová

Provozní doba:

Pondělí: 09:00 – 18: 00

Úterý: 09:00 –  18: 00

Středa: 09:00 –  18: 00

Čtvrtek: 09:00 –  18: 00

Pátek: 09:00 –  18: 00

Sobota: Zavřeno

Neděle: Zavřeno

Orientační ceník

 

Kontakt:

Mobil: (+420) 603 996 450

Telefon: (+420) 596 955 600

WWW: http://www.salon-olympia.cz/

Adresa:

Salón Olympia Ostrava

Ludvíka Podéště 1974/25,  Ostrava – Poruba,  708 00

[map id=825]

Veškerá data, údaje a vyobrazení jsou určeny pouze k informačnímu účelu a nejsou právně vymahatelné. Změna informací, dat a údajů vyhrazena. Pro aktuální informaci vždy kontaktujte kontaktní osoby uvedené v kontaktech.

Provozujete kadeřnictví? Chybí Vám zda váš oblíbený kadeřnický salón? neváhejte a kontaktujte nás pro bližší informace o zařazení do katalogu.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..