Web Akademie.inhair je sice různorodý a stále se vyvíjí, ale jeho domovina, o kterou se může opřít – eshop Inhair, je specializovaný na profesionální vlasovou kosmetiku. A jelikož šamponů není nikdy dost, znamená to jediné: v tomto článku se můžete těšit na rychlou recenzi dvou vlasových produktů – šamponu a balzámu z řady Salerm Pomegranate, která je vhodná pro všechny typy vlasů.

O nejen vlasových, ale i dekorativních přípravcích od Salerm Cosmetics –  jsem psala již několikrát – např. tady či tady. Co se týče vlasů, nerada bych se neustále opakovala, takže jen krátce shrnu šampon i balzám opět fungují tak, jak mají a splňují na 100% vše, co od nich můžete očekávat.

Salerm Pomegranate šampón a balzám pro časté použití

Salerm Pomegranate šampón a balzám pro časté použití

Zajistí dokonalé vymytí nečistot, špíny a mastnoty z jednotlivých vlasových vláken. Následnou hydrataci, revitalizaci, výživu a péči (o tu se postará především balzám, který se používá po šamponu). Výsledkem jsou krásné, hebké a pevné vlasy, které září zdravím a čistotou. Zní to jako klišé, ale skutečně jsem měla již několik různých šamponů od Salermu a mohu potvrdit, že pokud chcete vyzkoušet kvalitnější a cenově dostupnou profesionální vlasovou kosmetiku, Salerm je vhodným řešením. Je opravdu obrovský rozdíl mezi obyčejnými přípravky z drogerie a těmito profesionálními. To se téměř nedá srovnávat. Salerm Cosmetics je toho pravým důkazem.

Salerm Pomegranate šampón a balzám pro časté použití

Salerm Pomegranate šampón a balzám pro časté použití

Čeho si cením nejvíce hned vedle účinků obou produktů, je jejich vůně. Je úžasně sladká, jemná, letní, romantická… až návyková. Přesně to pravé pro holky. Přesto v ní ale moc necítím samotné granátové jablko – mně osobně to nedělá žádný problém, ale někomu to může vadit. Jednu výhradu ale přeci jenom mám – vůně bohužel ve vlasech moc dlouho nepřetrvá – koupelna je po aplikaci krásně provoněná, o tom žádná, ale vlasy mi už druhý den nijak nevoní. Bylo by příjemnější, kdyby vůně byla intenzivnější a ve vlasech vydržela o něco déle… Nicméně všichni by si podle mě měli minimálně přičichnout k této kouzelné vůni, jež okamžitě omámí smysly všech okolo!

Salerm Pomegranate šampón a balzám pro časté použití

Salerm Pomegranate šampón a balzám pro časté použití

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..