Trápí vás poškozené nebo suché vlasy? Salerm Cosmetics zná řešení! Díky Salerm Hi Repair dosáhnete velkolepých výsledků při  obnově i extrémně poškozených vlasů. 

Salerm Hi Repair pro obnovu poškozených vlasů

Salerm Hi Repair navrátí vlasům jejich sílu, zdraví a krásu. Salerm Hi Repair navrátí vlasům objem, hebkost a lesk.

Salerm Hi Repair je založené na systému Hair Care System na bázi tekutého keratinu a patentované molekuly na bázi proteinů hedvábí, silikonu a alkylu.

Profesionální ošetření poškozených a suchých vlasů Salerm Hi Repair je založené na systému Hair Care System na bázi tekutého keratinu a patentované molekuly na bázi proteinů hedvábí, silikonu a alkylu. Jedinečné složení garantuje okamžité proniknutí výživných a regeneračních složek do hloubky vlasového vlákna a restrukturalizaci vad ve struktuře kortexu vlasu. Systém Salerm Hi Repair navíc disponuje systémem Botox Plus, díky němuž vlasy omládnou. Omlazující péče Salerm Hi Repair pro poškozené a dehydratované vlasy je založena na 3 krocích: šampónu, masce na vlasy a finálním lociónu.

Tekutý keratin a proteiny z hedvábí

Profesionální obnova extrémně zničených vlasů Hi Repair od Salerm Cosmetics je založena na síle tekutého keratinu a proteinům hedvábí.

Vlasový stonek je tvořen šroubovice bílkoviny zvané keratin. Keratin je proteiny poskytující vlasům základní strukturu, odolnost, plnost a ochranu. Vlivem chemických či fyzikálních faktorů dochází k postupnému rozpadu keratinových vazeb, čímž se vlasový stonek oslabuje a zeštíhluje. Přírodní čistý keratin získaný hydrolýzou z vlny australských ovcí obnovuje a regeneruje poškozenou strukturu vlasů.

Tekuté proteiny hedvábí jsou získávány řízenou hydrolýzou z hedvábí,  z jednoho z nejsilnějších přírodních vláken na světe. Hedvábí vyniká sovu hebkostí a leskem. Proteiny hedvábí podporují pružnost, odolnost a lesk vlasů. Proteiny hedvábí chrání vlasy před poškozením vnějšími agresivními faktory. Hydrolyzované proteiny hedvábí mají schopnost doplnit do poškozených a oslabených vlasů cystein, jednu ze 4 aminokyselin nezbytných pro tvorbu keratinu. Díky velmi nízké molekulové hmotnosti proteiny lehce pronikají do hloubky vlasu, kde se vyplňují poškozené partie vlasu.

Ošetření vlasů ve třech krocích

Šampón Salerm Hi Repair je prvním krokem profesionálního ošetření poškozených a dehydratovaných vlasů. Progresivní formule založená na systému Hair Care systém navrací dlouhodobou korektnost dehydratovaným a poškozeným vlasům. Synergický účinek hydrolyzovaného přírodního keratinu a proteinů z hedvábí proniká do hloubky vlasové struktury a je schopen eliminovat vady uvnitř kortexu vlasu. Šampón doplní vlasům výživné látky a dodá jim vitalitu a kondici. Vlasy tak budou více odolné na negativní okolní vlivy. Šampón Salerm Hi Repair s efektem Botox Plus má omlazující účinky a zastavuje stárnutí vlasů.

Maska Salerm Hi Repair je druhým krokem profesionálního ošetření pro poškozené vlasy Hi Repair od Salerm Cosmetics. Formule založená na přírodním tekutém keratinu a patentované molekuly proteinů z hedvábí proniká do hloubky vlasového stonku, kde hydratuje a opravuje poškozené a oslabené fragmenty vlasu. Maska hloubkově vyživuje vlas od jeho kořínků až po jeho velmi často roztřepené a poškozené konce. Maska Salerm Hi Repair zanechá vaše vlasy vyživené, hydratované a hedvábně lesklé.

Loción ve formě spreje Salerm Hi Repair Finish je třetím a zároveň posledním krokem profesionálního ošetření poškozených vlasů Hi Repair ze Salerm Cosmetics. Péče Hi Repair splňuje nejnáročnější požadavky zákazníků s ohledem na vyspělé technologie a zanechá vlasy silné, zdravé a zářivě lesklé. Loción vlasy zbytečně nezatěžuje.

Obnova vlasů a styling v jednom

Salerm Cosmetics představil první lak na vlasy, který kromě fixace přináší vlasům také obnovu. Lak na vlasy Salerm Hi Repair chrání vlasy před negativními dopady slunečního záření a vlhkosti. Lak je vhodný pro všechny typy vlasů. Vlasy budou působit zdravým, silným a krásným dojmem.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..