S více než padesátiletými zkušenostmi nadnárodní společnost Salerm Cosmetics i nadále inovuje a nabízí řešení v podobě produktů vlasové kosmetiky vyrobené podle nejnovějších vědeckých pokroků. Den co den se ve výzkumných a vývojových laboratořích Salerm Cosmetics rodí nové formule určené těm nejnáročnějším klientům na trh.

Sídlo Salerm Cosmetics v Barceloně

Salerm Cosmetics je součástí skupiny VMV – Victor Martinez Vicario, zakladatel a prezident Salerm Cosmetics, který  se před více než 50-ti lety vydal pouze se 100 pesetami v kapse z Burgosu do Barcelony, aby prorazil ve světe stylistů a kadeřníků. V Barceloně nastoupil jako kadeřnický učeň, kde se věnoval výrobě a práci s parukami. Posléze odcestoval až do Číny, v té době velmi uzavřené od západního světa, aby se naučil výrobě kadeřnických barev. Díky tvrdé práci, úsilí a zejména vášní ke kadeřnické praxi vytvořil silnou společnost, která se stala odpovědí na skutečné potřeby kadeřníka. Společnost, která přidává produktům hodnotu zejména díky znalostem a zkušenostem se jmenuje Salerm Cosmetics. Společnost, která po celém světe zaměstnává přes tisíc zaměstnanců a působí na čtyřech kontinentech.

„Všichni máme sny, ale pouze některé se mohou stát realitou“

Skupina VMV není pouze jedna velká rodina, jedná se o silnou španělskou nadnárodní společnost, která si své výsadní místo vydobila díky kooperaci s dalšími společnostmi zabývajícími se péči o vlasy a vším ostatním, co s péči souvisí. Nabídka profesionální vlasové kosmetiky, spotřebitelské vlasové kosmetiky, kadeřnického nábytku a technického zařízení jsou oblasti, kterým společnost VMV věnuje svou pozornost, a to s cílem zachovat vysoký standard a kvalitu nabízených služeb a produktů. Skupina VMV zahrnuje společnosti Salerm Cosmetics, Azalea, Lendan, Marvi, LaMarvi, sau, Aerosol ibérica, Fibertor, s.l., Vico. Nedávno taktéž skupina VMV Group představila značku spotřební vlasové kosmetiky Alea Cosmetics.

Spolehlivost, kvalita, profesionalita jsou závazky, kterým skupina VMV zůstává věrná již téměř 60 let. Dlouholetá zkušenost umožňuje skupině VMV stále vytvářet inovované a trendy produkty, které uspokojí nejnáročnější přání profesionálů, ale také koncových zákazníků.

Salerm Cosmetics

Salerm Cosmetics je jedním z největších španělských výrobců zaměřených především na vlasovou kosmetiku. Současný dalekosáhlý mezinárodní dosah je podmíněn silnou a velmi úspěšnou produktovou řadou profesionální kosmetiky na vlasy. Salerm Cosmetics jako nadnárodní kosmetická firma disponuje moderními a pokrokovými laboratořemi, které umožňují udržet značku Salerm Cosmetics na vrcholu vývoje a pokroku v oblasti vlasové kosmetiky.

V současné době Salerm Cosmetics působí na 5 kontinentech s centrálou ve více než 30 prestižních lokalitách, jako je New York, Montreal, Berlín, Milano, Mexiko DC. Ústřední sídlo Salerm Cosmetics je lokalizováno ve Španělsku v Barceloně. Od roku 2008 má svou pobočku Salerm Cosmetics také v České republice, konkrétně v Ostravě. Produkty profesionální vlasové kosmetiky Salerm Cosmetics je možné zakoupit přes internetový obchod www.kosmetikasalerm.cz.

Téměř 89 % profesionálních a renomovaných kadeřníků je obeznámeno se značkou Salerm Cosmetics, která se může pochlubit širokou škálou produktů kosmetiky na vlasy od hloubkového regeneračního a hydratačního ošetření poškozených vlasů či jejich barvení až po profesionální konečnou úpravu vlasů. Veškeré produkty jsou vždy cíleny na výsledný efekt a spokojenost zákazníka.

Vlasová kosmetika Salerm Cosmetics

Nadace Salerm Cosmetics

Nadace byla založena v reakci na potřebu vzdělávání budoucích kadeřníků, kteří nemají finanční prostředky k samofinancování kadeřnických vzdělávacích programů. Nadace se také podílí na finanční pomoci a financování vzdělávacích programů pro zaměstnance skupiny VMV. Nadace Salerm Cosmetics si klade za cíl vrátit společnosti alespoň minimum toho, co společnost dala ji. Za tímto účelem se rodina Martinez a patroni skupiny VMV rozhodli do nadace vkládat 1,5 % ze zisku, a to každý rok. Skupina byla založena v roce 2008 a od této doby pomohla již tisícům mladým lidem, a spolupracovala s několika dobročinnými organizacemi.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..