Dobrý večer,

chtěla bych se zeptat, zda produkt Salerm 21 od Salerm Cosmetics je maska na vlasy či kondicionér? Děkuji za informaci.

S pozdravem Naďa 

Dobrý den Naďo,

produkt Salerm 21 díky unikátnímu složení a optimální úrovně pH nabízí dvě možnosti použití, a to jak ve formě kondicionéru, tak ve formě masky. Záleží na způsobu použití. Pokud preferujete kondicionéry, nanesete malé množství (cca lískový oříšek) produktu do vlasových délek, vetřete do kritických partií a z vlasů neoplachujete. Pokud preferujete účinky vlasových masek, produkt Salerm 21 nanesete ve větším množství (5 až 10 ml) do vlhkých vlasů, necháte 5 minut působit a poté opláchnete.

Salerm 21: Bez-oplachový kondicionér nebo hloubková maska s okamžitým účinkem


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..