Někdy nezmůžeme nic s tím, že se nám na tváři, zádech či kdekoliv jinde najednou vytvoří nezbedný pupínek. Nebojte, trápí to jak jedince s problematickou a mastnou pletí, tak ale i šťastlivkyně s bezchybnou pokožkou, které na akné obvykle netrpí. Ale co dělat, když už se nám akné vytvoří? Česká kosmetická značka Ryor přichází s pohodlným řešením – Aknestop roll-onem, který funguje jako první záchrana při vzniku nového akné.

Protizánětlivý roll-on je asi tím nejrychlejším pomocníkem pro problematickou pleť, s jakým jsem se doposud setkala. Zatím nemluvím o jeho účinnosti, ale co se jedná rychlosti a praktičnosti, tak tahle malá tyčinka vítězí na plné čáře. Kdykoliv budete chtít pročistit pokožku, osvěžit podrážděná či mastná místa a především zmírnit, zklidnit a redukovat akné, pak nebude asi lepší rady, než abyste použili právě Ryorroll-on.

Ryor Antiakné roll-on na problematickou pleť

Ryor Antiakné roll-on na problematickou pleť

antiseptickou vůni, ve které lze snadno rozpoznat intenzivní šalvěj lékařskou a další blahodárné přírodní oleje, jako je např. tea tree olej, který má výborné čistící vlastnosti. Tekutou a chladivou vodičku pak jednoduše pomocí roll-onu lze nanést na konkrétní postižené místo a užívat si pocit čistoty a svěžesti.

Jeho velkou výhodou je hlavně již zmíněná rychlost, která se projevuje jak ve snadném použití, tak ve vstřebání, které se pohybuje v řádu sekund. Mezi další plus rozhodně patří jeho samotné hojivé účinky zmírňuje akné a poskytuje tak první pomoc při vzniku nového pupínku, protože může zabránit rozsáhlejší tvorbě akné už v jeho zárodku.

Ryor Antiakné roll-on na problematickou pleť

Ryor Antiakné roll-on na problematickou pleť

Ale nepředstavujte si, že by akné zmizelo nebo se viditelně redukovalo, toho roll-on bohužel není schopný (nebo tedy alespoň u mě nebyl). Na to existuje celá řada pleťových masek, peelingů, krémů a dalších výrobků s mnohem intenzivnějšími účinky.

Ale pokud sháníte něco, po čem kdykoliv šáhnete a jedním tahem zklidníte a zchladíte postižené místo, pak je roll-on tím správným řešením. Na pokožce působí opravdu moc příjemně a při jeho použití jsem cítila, jak chladivé a hojící účinky dělají mé pleti jedině dobře. Fajn také je, že se může používat i několikrát denně, čehož jsem hned ráda využila.

Aknestop roll-on bych doporučila komukoliv, kdo chce kdykoliv během dne dopřát úlevu pleti, která trpí akné (ať už mírným či intenzivním). A také především těm, kteří mají mastnou, problematickou pokožku, protože pro ty bude chladivá vodička vítaným zpestřením a zanedlouho se jistě stane nepostradatelným pomocníkem. Nečekejte ale zázraky, protože roll-on pupínky nezničí mávnutím kouzelného proutku. Pomůže je zmírnit a pomalu redukovat. Což je ale také velký kus práce, i když se to na první pohled nemusí zdát.

Ryor Antiakné roll-on na problematickou pleť

Ryor Antiakné roll-on na problematickou pleť

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..