Výrobce profesionální vlasové kosmetiky Salerm Cosmetics rozšiřuje jeden ze svých největších hitů. Nyní si nově můžete vychutnat všechny výhody kondicionéru Salerm 21 ve třech nových produktech. Salerm Cosmetics představuje novou řadu –  Salerm 21.

Nová série produktů Salerm 21

Salerm 21

Ten, kdo alespoň jednou vyzkoušel a poznal neuvěřitelné účinky Salerm 21, si jej okamžitě zamiloval. Salerm 21 byl poprvé uveden na trh již v roce 1995 a zanedlouho již oslaví 20 let. Jako důkaz o velké oblibě fantastického produktu založeného na hedvábných proteinech a provitamínu B5 svědčí více než 21 miliónů prodaných kusů po celém světě. Tajemství elixíru Salerm 21 splňuje všechny současné náročné potřeby vlasové péče: univerzálnost použití (kondicionér nebo maska), hydratace, regenerace, restrukturalizace, zastavení třepení konečků vlasů, ochrana vlasů. To je jen krátký výčet výhod z celého dlouhého seznamu pro krásné a zdravé vlasy.

Salerm 21: Bez-oplachový kondicionér nebo hloubková maska s okamžitým účinkem

Vývoj nových produktů

Na základě velké oblíbenosti kondicionéru Salerm 21 se výzkumné laboratoře v Salerm Cosmetics věnovaly patřičnou péči rozvoji rodiny Salerm 21. Salerm Cosmetics připravil novou kompletní a bezkonkurenční sérii produktů Salerm 21. Nově se řada rozroste o šampón Salerm 21, sprej Salerm 21 Express a loción pro konečnou úpravu vlasů Salerm 21 Finish.

Nová série produktů řady Salerm 21 přináší vlasům více než 20 pozitivních účinků a efektů. Vedoucí výzkumu Salerm Cosmetics, pan Pompeu Chiva, vysvětluje, že původní myšlenka rozšíření produktů rodiny Salerm 21 pochází přímo z požadavků profesionální kadeřníků a jejich klientů.  Díky velkolepému úspěchu kondicionéru Salerm 21 se Salerm Cosmetics rozhodl rozšířit sérii produktů založenou na stejné filozofii jako původní Salerm 21: péče, regenerace, hydratace a ochrana. Extra pozornost je věnována fyziologii vlasového vlákna a dodání lesku. Vývoj nových produktů právě ukončilo důkladné tříměsíční testování, z něhož jsou získány důkladné analýzy a výsledky. Především u šampónu Salerm 21 bylo velmi obtížné dosáhnout požadovaných vlastností.

Šampón Salerm 21

Salerm Cosmetics vyvinul exkluzivní šampón, který udržuje rovnováhu vlasů pomocí tenzoaktivních látek. Tenzoaktivní látky vyplňují a zvláčňují vlasový stonek. Složení šampónu Salerm 21 tak kromě hloubkového čištění vlasů, také pečuje o vlasové vlákno. Šampón Salerm 21 hydratuje, zabraňuje ztrátě vody z vlasů a vlasové pokožky a dodává živiny přímo do vlasových folikul. Šampón Salerm podporuje hustotu vlasů, jejich revitalizaci a mladistvý vzhled. Stejně jako pleť s věkem stárne, stává se slabší a křehčí, tak stejně stárnou také vlasy. Šampón Salerm 21 obsahuje kyselinu hyaluronovou, která zmírňuje a oddaluje projevy stárnutí. Do nedávné doby byla kyselina hyaluronová používána pouze v pleťové kosmetice. Díky silným tenzoaktivním účinkům (posílení struktury, hladkost, plnost a hydratace)  se objevuje již také ve vlasové kosmetice. Kyselina hyaluronová má schopnost proniknout do struktury vlasu, stejně jako do pokožky, kde jej posiluje a vyplňuje. Navíc šampón Salerm 21 je zcela bez parabenů.

Salerm 21 Šampón

Sprej Salerm 21 Express

Dalším novým produktem je sprej Salerm 21 Express. Sprej respektuje podstatu a filozofii kondicionéru Salerm 21. Nicméně regenerační a restrukturalizační účinky samotného kondicionéru jsou tak silné, že mohou v některých případech vlasy nadměrně zatěžovat. Naopak tomu nový sprej Salerm 21 Express je daleko lehčí, rychleji se do vlasů absorbuje a nezatěžuje je. Tekutý Salerm 21 Express je distribuován ve formě rozprašovače, který garantuje velmi rychlou a snadnou aplikaci na pokožku i vlasy. Salerm 21 Express taktéž obsahuje termo-aktivní filtry, které chrání vlasy před vysokými teplotami žehliček či fénů. Stejně jako kondicionér Salerm 21 i sprej Salerm 21 Express posiluje vlasový stonek a chrání před slunečním zářením.

Salerm 21 Express

Salerm 21 Finish

Třetí a zatím poslední produkt doplňující sérii je Salerm 21 Finish. Extrémně lehká konzistence vlasy nemastí a nezatěžuje. Salerm 21 Finish dodá vlasům okamžitý oslnivý lesk a hebkost. Produkt určený pro konečnou úpravu vlasů významně usnadňuje rozčesávání vlasů, přičemž stejně jako kondicionér Salerm 21 obnovuje a regeneruje vlasovou strukturu.

Salerm 21 Finish

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..