Tangle Teezer jsou unikátní kartáče, které velmi snadno, bezbolestně a rychle rozčešou mokré i suché vlasy. Jejich technologie spočívá ve speciálním řazení krátkých a dlouhých štětin. Kartáče Tangle Teezer je možné zakoupit v klasické a cestování variantě. Ta je kompaktnější a je navíc vybavena ochrannou krytkou. Tangle Teezer vymyslel anglický kadeřník celebrit Shaun P.


Tangle Teezer (čti „tengl týzr„) se okamžitě po představení na trh stal nákupním hitem a jeho benefity využívají nejen běžní lidé, ale také renomovaní kadeřníci. Velmi delikátní rozčesávání podporuje lesk, uhlazení a pevnost vlasů. Tangle Teezer je navíc ideálním pomocníkem v dokonalé péči o prodloužené vlasy.

Revoluční kartáče Tangle Teezer

Každou minutu je na světe prodáno 17 kartáčů Tangle Teezer.

Mezi hlavní výhody kartáče Tangle Teezer patří:

  • Bezbolestné rozčesávání
  • Dokonale rozčesává suché i mokré vlasy
  • Je možné rozčesávat jakýkoliv typ a strukturu vlasů
  • Vlasy uhlazuje, což jim dodává lesk a zpevnění
  • Ideální pro šetrné rozčesávání poškozených vlasů
  • Je možné bezpečně rozčesávat prodloužené vlasy
  • Ideální pro jemné rozčesání dětských. jemných vlásků

Revoluční kartáče Tangle Teezer
Jak už bývá zvykem, vše co je dobré a kvalitní se stává předmětem kopírování. Ani Tangle Teezer se této nemilé situaci nevyhnul. Náhražky jsou sice levnější, nicméně jejich rozčesávací schopnosti nejsou ani zdaleka tak dobré, jako je tomu v případě originálních kartáčů. Neoriginální kartáče pak mohou vlasy dokonce poškodit. Před nákupem kartáče se vždy ujistěte, že se skutečně jedná o pravý a originální kartáč Tangle Teezer.

Revoluční kartáče Tangle Teezer

Originální kartáče Tangle Teezer je možné zakoupit v internetovém obchodě www.a-vlasy.cz Originální kartáče Tangle Teezer byly navrženy, vyrobeny a sestaveny ve Velké Británii. Každou minutu je prodáno 17 kartáčů Tangle Teezer, přičemž 13 z nich je exportováno do 60 zemí světa. Tangle Teezer za svou dokonalost získal a stále získává jedno ocenění za druhým. V roce 2012 dokonce získal ocenění The Queen’s Awards for Enterprise: Innovation. Neméně důležité jsou také vítězství Cosmopolitan Beauty Award 2010, LookFantastic Hair&Beuaty Award 2012 nebo ocenění Harper’s Bazaar nebo CoolBrands 2014/2015.

Cestovní kartáče Tangle Teezer Compact

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..