Suché, křehké a krepatící se vlasy? Ne, děkujeme! Chcete li vlasy hydratovat, postarají se o to správné přípravky vlasové péče. Cotril Creative Walk Nutro byl vytvořen pro splnění potřeby hydratace vlasů, a to konkrétně s šampónem Cotril Miracle, intenzivní maskou Cotril Miracle a regeneračním olejem Cotril Miracle. Všechny produkty představují ucelenou řadu Cotril Nutro pro obnovu života vlasů.

Cotril Creative Walk Nutro pro suché vlasy

Cotril Creative Walk Nutro pro suché vlasy

Olej Cotril Miracle je nemastící a nezatěžující přípravek, který suchým a citlivým vlasům dodává výživu a lesk. Byl vytvořen za pomoci nových technologických postupů a obsahuje tři vzácné oleje, které se nemalou měrou podílejí na kvalitě vlasů. Olivový olej, který vlasy vyživuje a zvláčňuje, olej z přesličky vlasy restrukturalizuje a remineralizuje a speciální olej Monoi (olej z tahiti), který je směsí kokosového oleje a oleje z čerstvých květů tiaré má výživný a ochranný účinek.

Výsledkem řady Cotril Nutro je směs ingrediencí, které dělají krásné a zdravé vlasy plné lesku a vitality. Jistě stojí za vyzkoušení, tak na co ještě čekáte? 🙂

Vlasová kosmetika Cotril Nutro

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..