Vrátili jste se z dovolené a vaše vlasy jsou suché, lámavé a vypadají jako balík slámy? Ve spolupráci se Salerm Cosmetics a Edelstein vám nabízíme to nejlepší řešení pro vaše vlasy. Díky optimální kombinaci výrobků získají vaše vlasy profesionální regeneraci a ošetření.

Prvním krokem ošetření je aplikace čistícího šampónu Salerm SPA Purificante, který odstraňuje přebytečný maz, silikony a zbytky chlóru z bazénu a soli z moře. Čistící šampón Salerm SPA Purificante  dodává vlasům objem, lehkost a vůni právě utržené jahody. Šampón samozřejmě neobsahuje silikony. Doporučuje se dvojí aplikace šampónu, přičemž během druhého šamponování nechejte aktivní látky působit alespoň 3 minuty. Po aplikaci Salerm Spa čistícího šampónu budou Vaše vlasy připraveny k hloubkové hydrataci a regeneraci pomocí Salerm masky z obilných klíčků.

Salerm Spa Purificante s vůní čerstvých jahod

Salerm Spa Purificante s vůní čerstvých jahod

Salerm maska s olejem z obilných klíčků představuje důkladnou regeneraci a hloubkovou hydrataci suchých a poškozených vlasů. Časté vystavování Slunci, koupání v mořské nebo bazénové vodě vede k velmi silnému vysušování vlasů. Vlasy postupně ztrácí lesk, krepatí, jsou nepříjemné na dotek a těžko se upravují. Maska Salerm s obilnými klíčky navrací vlasům potřebný provitamín B5, který vlasy vyživuje a uhlazuje jejich roztřepenou strukturu. Olej z obilných klíčků zajistí hebkost, hydrataci a přirozený lesk vlasů. Salerm Masku z obilných klíčků doporučujeme aplikovat po mytí vlasů. Poté je důležité nechat masku působit alespoň deset minut, aby aktivní látky mohly proniknout dovnitř vlasu.

Poslední krok k dokonalé regeneraci vlasů představují tekuté krystaly Young Jam Crystal Fluid od italského výrobce Edelstein. Tekuté krystaly Young Jam obsahují olej z lněných semínek, který pomáhá spojovat rozdvojené konce, navíc posiluje dehydratovanou strukturu vlasů. Díky optimálnímu složení chrání tekuté krystaly Young Jam vlasy proti vysokým teplotám žehliček a fénů na vlasy, navíc obsahují UV filtry. Již poškozené vlasy jsou díky solárnímu filtru ochráněny proti dalším negativním dopadům Slunce. Navíc eliminujete riziko další dehydratace vlasům během jejich žehlení nebo vysoušení.

Young Jam Crystal Fluid tekuté krystaly

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..