Když jsem dostala příležitost vyzkoušet si poprvé v životě profesionální kosmetiku, která je využívána v kadeřnictvích, neváhala jsem ani chvíli. Doteď jsem byla zvyklá na produkty, které se objevují v našich drogériích, a musím říct, že po tolika letech jsem stále neobjevila to pravé ořechové.  Když si totiž vybavím návštěvu kadeřníka, vybaví se mi hlavně hebké, pružné, lesklé a voňavé vlasy, se kterými odcházím. Proto jsem byla hodně zvědavá na to, jestli budou mé vlasy takhle vypadat pokaždé, když profesionální produkty využiji doma.

Řadu pro poškozené vlasy Hi Repair od značky Salerm Cosmetics jsem se rozhodla využít proto, jelikož slibovala navrácení hydratace a obnovení poškození vlasů. Jelikož si vlasy barvím už nějakou dobu, díky čemuž mají sklony k vysoušení, byla tahle řada jasnou volbou. Když už jsem se rozhodla, že udělám něco pro své vlasy, tak jsem neváhala a začala jsem používat hned dva výrobky stejné řady. Šampón a masku na vlasy.

Maska Hi Repair

Chrání proti: Maska na vlasy chrání a eliminuje projevy poškození vlasů. Maska Hi Repair ochraňuje buňky před stárnutím a zabraňuje vzniku volných radikálů, které degenerují buňky a způsobují jejich stárnutí. Omlazující efekt vlasů splňující náročné požadavky zákazníků je označován jako botox plus.

Obsahuje: Patentovaná molekula na bázi hedvábných proteinů, silikonů a alkylů chrání vlas před poškozením externími faktory, zatímco ve stejné chvíli proteiny z hedvábí regenerují a opravují poškozenou vlasovou strukturu. Proteiny z hedvábí dodají vlasům hedvábný lesk. Čistý keratin hydratuje, zjemňuje a pomáhá uhlazovat roztřepenou a porézní strukturu vlasového stonku.

Šampón Hi Repair

Chrání proti: Šampón Salerm Hi Repair chrání vlasy před poškozením a nadměrnou ztrátou vlhkosti. Ochranné filtry chrání před slunečními paprsky, UVA a UVB zářením a dalšími negativními faktory zhoršující kvalitu vlasů. Šampón zastavuje vznik volných radikálů, čímž omezuje stárnutí vlasových buněk.

Obsahuje: Přírodní čistý keratin obnovuje a regeneruje poškozenou strukturu vlasů. Patentovaná molekula založená na bázi proteinů z hedvábí, silikonu a alkylu okamžitě po kontaktu s vlasem proniká do hloubky vlasové struktury, kde opravuje a obnovuje strukturu vlasů. Šampón doprovází jemná vůně.

Použití

Jako první si umyji hlavu šampónem Hi Repair, následně vlasy lehce vysuším a nanesu masku Hi Repair, kterou nechám působit zhruba 3-5 minut. Pro mé dlouhé a velmi husté vlasy musím používat zhruba množství o velikosti půl dlaně, ale pořád je to mnohem méně, než jsem musela nanášet při používání běžných maloobchodních produktů.  Poté vlasy opláchnu vlažnou vodou tak, aby byly přípravky dostatečně vymyty. Musím říct, že jíž během umývání jsou vlasy opravdu neskutečně hebké, jemné a zároveň pružné. Masku používám po každém umytí šampónem, tedy asi jednou za 4-5 dnů.

Výsledek

Výrobky této řady opravdu splňují to, co slibují. Vlasy mám po každém umytí jako při odchodu od kadeřníka – svěží, pružné, pevné, lesklé, nejen na pohled zdravé a jemně provoněné.  V kombinaci s ostatními produkty profesionální řady Hi Repair od Salerm Cosmetics jsou účinky viditelné a hmatatelné opravdu již po prvním použití. Teď, když jsem měla možnost si výrobky vyzkoušet, musím říct, že už se ke klasickým produktům z drogerií jen tak nevrátím.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..