Řešíte problém s řídkými vlasy a prosvítající vlasovou pokožkou, nebo potřebujete zakrýt nevzhledně vypadající odrosty? Pudr Perfect Hair v 10 různých odstínech je tady pro vás. Mysleli jste si, že plešatění a řídnutí vlasů není problém celebrit a filmových hvězd? Jste na omylu. Barevné volumizační pudry se ve filmovém průmyslu hojně používají. Aplikace je navíc velmi rychlá a výsledek je velmi efektivní. A nemusíte mít kurz vizážisty. Celou aplikaci pudru zvládnete svépomoci doma před zrcadlem.

Další nespornou výhodou pudru Perfect Hair je zakrytí odrostů. Pokud nestíháte navštívit kadeřníka nebo chcete vlasy nechat od chemického barvení odpočinout, je možné aplikovat vybraný odstín na odrostlou část vlasů.

Pudr Perfect Hair nebarví vlasovou pokožku! Pudr Perfect Hair je založen na syntetických mikrovláknech, které obalí vlasy a tím zajistí zahuštění a zakrytí prosvítajících míst vlasové pokožky. Vlasům neškodí, protože neobsahuje žádnou chemii. Mikrovlákna jsou vyrobena z nylonu 6.6., který je staticky nabitý a tím vlákna dobře přilnou k vlasům. Pro dlouhotrvající efekt a ochranu před deštěm a větrem je doporučeno pudr zafixovat lakem.

Vlasový volumizační pudr Perfect Hair

11 výhod volumizačního pudru Perfect Hair:

1. Zhuštění řídkých vlasů

2. Zakrytí lysin a plešek vlasové pokožky

3. Maskování nevzhledných odrostů

4. Přirozeně vypadající efekt

5. Deset barevných odstínů

6. Odolnost vůči potu, větru a dešti

7. Snadno se odstraňuje během mytí

8. Nedráždí vlasovou pokožku

9. Umožňuje vytvořit nové styly účesů

10. Mohou používat ženy i muži

11. A co je nejdůležitější, zvedne vám sebevědomí a lepší pocit ze sebe samotné/ho

Perfect hair testování

 

Protřepat, nanést, upravit a zafixovat.

Vlasový Pudr Perfect Hair

Před použitím je doporučeno pudrem rázně zatřást. Tím dojde k nabití mikrovláken statickou elektřinou. Vlákna pak lépe přilnou k vlasům. Pokud je to nutné, vlasy pročesejte, aby došlo k odhalení holých míst. Poté pudr nanášejte asi z 15 cm výšky jemným poklepáním na dno lahvičky. Pro přirozený efekt postačí malé množství pudru. Pokud to s množstvím pudru přeženete, hrozí riziko nepřirozeného vzhledu.

Po zakrytí holých míst vlasy upravte a pudr rovnoměrně rozneste do všech částí, které mají být pokryty. K tomuto účelu vám nejlépe poslouží konečky prstů. Velmi jemně vlasovou pokožku a vlasy masírujte. Tím zajistíte rovnoměrnou distribuci mikrovláken a přirozeně vypadající vzhled.

Aby byl efekt dlouhodobý a vydržel ve špatných povětrnostních podmínkách, je nutné mikrovlákna zafixovat vaším oblíbeným lakem. Žádné speciální laky není nutné dokupovat.

Mikrovlákna se velmi snadno odstraňují během mytí vlasů šampónem. Pokud si vlasy každý den nemyjete, efekt zakrytí a zhuštění vlasů vydrží i následující den. Ráno je ovšem zakrytí nutno trochu poupravit jemnou masáží vlasové pokožky a vlasů. Popřípadě použijte velmi malé množství pudru pro doladění nedostatků.

Vzhledem k barvě vašich vlasů máte možnost vybírat mezi deseti odstínů pudru Perfect Hair. V nabídce je pudr v barvě: černé, tmavě hnědé, hnědé, středě hnědé, světle hnědé, blond, přírodní blond, čokoládové, šedé a světlé šedé. Vždy je lepší zvolit o něco tmavší odstín než je současná barva vašich vlasů.

Vlasový pudr Cover Hair

Perfect Hair pro řídké vlasy
Účinnost90%
Jednoduchost aplikace95%
Spokojenost s výsledkem99%
Výdrž balení80%
Celkové hodnocení
 • Rychlost aplikace
 • Krytí šedivých odrostů
 • Maskování holých míst
 • Odolnost proti větru a dešti
 • Vhodné pro ženy i muže
 • Bez chemie
91%Overall Score
Reader Rating: (62 Votes)
19%

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

One Response

 1. Jarmila

  Nečekala jsem tak perfektní výsledek. Používám tmavě hnědou a doopravdy kryje odrostlé šediny. Prvotní vyšší investice, ale vydrží velmi dlouho. Spokojenost a palec nahoru.

  Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..