Salerm Cosmetics je španělská nadnárodní společnost, která má v oblasti vlasové kosmetiky více než 50leté zkušenosti. V současné době působí na 18 trzích, od USA až po Českou republiku. Společnost Salerm Cosmetics je celosvětově pátým lídrem na trhu s vlasovou kosmetikou.

Produkty společnosti Salerm Cosmetics jsou určeny především specializovaným pracovištím, jako jsou kadeřnictví a kosmetická studia. V současnosti jsou produkty společnosti Salerm také určeny i konečným zákazníkům. Zákazníci si tyto produkty mohou koupit buď na specializovaných pracovištích, nebo v elektronických obchodech. Salerm Cosmetics ovšem vždy klade silný důraz na to, aby byl prodej zajištěn kvalifikovanou osobou, která zákazníkovi podá detailní informace o složení nebo použití produktu.

Sortiment produktů společnosti Salerm Cosmetics zahrnuje více než 100 produktů různých typových řad. Nabízeny jsou produkty určené k péči o vlasy, pokožku nebo ruce. Na své si přijdou také muži s kosmetickou řadou Homme určenou právě pro ně. Zákazníci si mohou vybírat mezi šampóny, maskami, kondicionéry nebo séry bojujícími proti mastnotě, suchosti, lámavosti nebo lupovosti vlasů a vlasové pokožky. Velmi žádané jsou také regenerační a posilující vlasové produkty. Nejznámějším a nejnakupovanějším produktem společnosti Salerm Cosmetics je kondicionér Salerm 21. Jedná se o bezoplachovou masku, která bojuje proti poškozeným, pórovitým a dehydrovaným vlasům. Ve slunečných letních dnech jsou vlasy silně namáhány slunečními, a vlasům škodlivými, UV faktory.

Za zmínku také stojí produkty Zlaté řady. Jedná se o skupinu produktů, které jsou zaměřeny na odstranění specifického problému s vlasy. Například řada šampónu a masek určených k odstranění lupů, mastnoty nebo lámavosti vlasů.

8 věcí, které jste o šampónech neveděli

Novinkou v oblasti péče o vlasy je Salerm Keratin Shot. Jedná se regenerační péči, která vlasům dodává lesk, sílu, tvárnost, touch a voděodolný efekt působící jako ochrana proti okolnímu prostředí. Keratin Shot dodává vlasům keratin kapilárním liftingem systému Keratin shot. Keratin Shot je technická práce, kterou Vám může nabídnout pouze profesionální kadeřnictví, které získalo osvědčení o aplikaci Keratin Shotu od společnosti Salerm. Po aplikaci Keratin Shotu je zákazníkovi doporučeno zakoupení produktů po-keratinové péče. Tyto produkty umocní a prodlouží efekt Keratin Shotu. Jedná se o Keratin Shot šampón, masku  Deep Impact a Keratin Shot sérum. Efekt Keratin Shotu vydrží několik týdnů od aplikace, poté je nutno regenerující péči opakovat. Důležité ovšem je, aby zákazník po aplikaci Keratin Shotu přísně dodržoval pravidla, které obdrží od proškolené kadeřnice. V opačném případě se efekt keratinu vytratí do několika dní. Jedna aplikace Keratin Shotu v profesionálním kadeřnictví vyjde na cca 800 Kč. Následná po-keratinová péče, která se skládá ze šampónu, masky a séra stojí okolo 1500 Kč.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..