Značka vlasové kosmetiky Mysalon ze Španělska vám představuje profesionální řešení poškozených a suchých vlasů za cenu běžné vlasové kosmetiky. Řada přípravků vlasové kosmetiky MySalon Secos y Castigados obsahuje přírodní látky, které aktivně působí na strukturu vlasu. Vlasy hydratují a zacelují, což vede k jejich hebkosti, lesku a přirozené kráse.

Šampón a maska MySalon Secos y Castigados obsahují vláknitý protein, hedvábí, získaný ze zámotků bource morušového. Hedvábí je již po dlouho dobu velmi ceněný a drahý materiál, který byl objeven v Číně již v roce 2700 př.n.l. Původně byl využíván pouze v oděvním průmyslu. V současnosti se díky technologickému pokroku, hydrolýze, přidává také jako vyživující protein do přípravků vlasové a pleťové kosmetiky. Tento protein zajišťuje hydrataci, zjemnění a vyhlazení vlasů. Díky tomuto proteinu se uhlazují vystouplé vlasové šupinky, které vytváří dojem krepatých a poškozených vlasů. Hedvábí vytváří zároveň na vlasu neviditelnou bariéru, která vlasy chrání před nepříznivými vlivy okolního prostředí.

Navíc jsou tyto profesionální vlasové přípravky obohaceny o olej z lněných semínek, který znásobuje účinnost hedvábí. Lněný olej se získává ze sušených zralých semen lnu. Předpokládá se, že lněný olej byl poprvé vytvořen v Egyptě. Lněný olej je považován za nejbohatší přírodní zdroj omega-3 mastných kyselin. Dále obsahuje vitamín B, draslík, lecitin, vlákninu, zinek. Lněný olej se v přípravcích vlasové kosmetiky využívá pro své hydratační a ozdravující účinky. Vitamín B je navíc považován za důležitou složku eliminující vypadávání vlasů.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..