Nejen vlasy, ale také pokožka vyžaduje hydrataci. Dnes Vám představíme produkty, které vlasům a pokožce poskytnou tu maximální možnou míru hydratace. 

Hydratace vlasů a vlasové pokožky

Jak na silné a husté vlasy?

V současné době na trhu již existují produkty, které čistí, hydratují a opravují do hloubky vlasové struktury. Tajemství je v tzv. emolientech a humektantech. Díky nim budou ve výsledku vlasy hladké a silné. Šampón Salerm 21 obsahuje kyselinu hyaluronovou, hedvábné proteiny, vitamín E a Panthenol. Využijte veškerých výhod, které šampón nabízí a jemně jej naneste na vlhké vlasy a pomalu emulgujte do vzniku jemné pěny. Šampón poté z vlasů opláchněte a ještě jednou vlasy pomocí šampónu umyjte.

Aby vlasy byly mimořádně lesklé a hladké vyzkoušejte Salerm 21 Express All in One. Exkluzivní kombinace přírodního tekutého keratinu a hedvábných proteinů. Sprej nastříkejte do vlasů a jemně pročešte hřebenem. Neoplachujte.

Jako produkt pro konečnou úpravu mokrých i suchých vlasů Vám doporučujeme vyzkoušet sprej na vlasy Salerm 21 Finish. Salerm 21 Finish okamžitě rozzáří vlasy jako reflektor. Díky svému složení na bázi tekutého hedvábí a Panthenol  vlasy vyživují a hydratují do hloubky.  Při aplikaci sprej nastříkejte ze vzdálenosti 30 centimetrů na suché nebo mokré vlasy a jemně pročešte hřebenem popřípadě konečky prstů.

Hydratace vlasů silou přírody

Znáte Salerm Biokera? Kosmetická řada Salerm Biokera byla poprvé představa již v 80. letech minulého století jako profesionální ošetření vlasů pomocí aktivních látek z přírody. Pro hloubkovou hydrataci a rekonstrukci vlasů je určen hydratační šampón a hydratační maska na vlasy s obsahem oleje z pšeničných klíčků. Olej z pšeničných klíčků je bohatým zdrojem vitamínů, stopových prvků, bílkovin a vlákniny.Účinné složky obsažené v obilných klíčcích vyživují vlasy do hloubky a pozitivně ovlivňují kvalitu vlasů.

Pro hloubkovou hydrataci vlasů

5 zlatých pravidel hydratace

– Dodržení zásad správného pitného režimu v průběhu celého dne. Denně vypít minimálně 1,5 litrů tekutin. Nejlépe vody.

– Výhradně používat produkty, které nemění přirozenou rovnováhu vlasů a vlasové pokožky.

– Místo teplé vody preferujte sprchu. Teplá voda napomáhá rozpouštět kožní maz a  napomáhá tak dehydrataci vlasů a pokožky.

– Již případě výskytu prvních příznaků dehydratace jako je nadměrná suchost, pnutí či podráždění pokožce nebo vlasům dopřejte řádnou dávku hydratace.

– Chraňte pokožku i vlasy před slunce. zabráníte tím nadměrné dehydrataci.

Perfektně čerstvá a hydratovaná pokožka

Pečující produkty o pokožku jsou stále sofistikovanější a účinnější. Cílem je dodat pokožce maximální hydrataci s dlouhodobým účinkem. Některé z nich slibují dokonce až 24 hodinou hydrataci.

Pro perfektní hydrataci pokožky

Pro nejcitlivější oblasti jako jsou oční partie a rty je nutné dopřát zvlášť důkladnou péči. Lendan Infinitime liftingový krém pro oční okolí a rty okamžitě rozjasňuje pleť a vyhlazuje drobné vrásky. Navíc propůjčí pokožce dlouhodobý pocit pružnosti a hydratace.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..