Chybí ti někdy Vánoce? Vzpomínáš na ty svátky klidu a pohody? Abych se přiznala, mě chybí po celý rok. Jsem takový blázen do Vánoc, že dárky mám sehnané již v letních parných dnech, celoročně sleduji vánoční filmy a čtu knihy s vánoční tématikou. Samozřejmě si občas upeču nějaké to cukroví a dám si vánočku. Jediné, co chybí dokonalé atmosféře je už jen sníh a typická vánoční vůně. To bohužel ale nejde nijak nahradit. Ale nedávno jsem objevila, že česká kosmetika Saloos má v jejich nabídce aroma sprejů i vůni „Vánoční sen“. Byla jsem neuvěřitelně nadšená a vděčná, že někdo měl tak geniální nápad, aby vytvořil tuto vůni a já tak mohla být o kousíček blíže k mé vánoční atmosféře, kterou si mohu udělat kdykoliv, i když bude tedy bez toho sněhu …

Přírodní osvěžovač vzduchu Saloos Vánoční sen

Přírodní osvěžovač vzduchu Saloos Vánoční sen

Natur aroma spraye od Saloosu jsou unikátní pro své složení – neobsahují žádné syntetické vonné látky, mnohdy i škodlivé, jako většina osvěžovačů vzduchu. Ať už vybereš antiseptickou vůni eukalyptu, osvěžující citrón, zklidňující levanduli, nebo třeba Vánoční sen, jako jsem vybrala já, nikdy si nemusíš dělat starosti o složení a zda je to opravdu přírodní a zdravé. Protože tyto osvěžovače vzduchu jsou jen čistě přírodní, složené z přírodních éterických olejů. Slouží běžně jako všechny ostatní osvěžovače vzduchu – nastříkáme je dle potřeby do místnosti pro její provonění, osvěžení a odstranění nepříjemných pachů. Můžeme je použít i jako desinfekci prostor bytů, nebo já jsem si tyto přírodní aroma spreje oblíbila nastříkat na mou jógamatku (podložku na jógu) – to je jen takový malý tip pro milovníky jógy. Nebo také doporučuji si sprejem jen tak provonit pokoj před spaním, klidně i polštář, protože složení je jen přírodní a navozuje tak příjemnou uklidňující atmosféru. Co se výdrže vůně týče, s tou je to jako u běžných osvěžovačů vzduchu – intenzivní vůně za chvíli přejde v lehkou vůni, která se všude rovnoměrně ve vzduchu rozprostře a asi tak po hodině se začne zlehka vytrácet a do tří hodin se vytratí téměř úplně. Co nám ale brání tomu si dvakrát třikrát stříknout znovu a užívat si těchto báječných omamných vůní?

Konkrétní vůně Vánoční sen je přesně ta vůně tolik typická pro vánoční období – vůně skořice a citrusových plodů navozuje hřejivý pocit klidu a míru. Ve mně vyvolává vzpomínky na Vánoce a konečně si díky této omamné vůni mohu udělat Vánoce kdykoliv!

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..