Vyhodnocení testu: Poznejte svůj typ vlasů

Podle velmi jednoduchého testu „Poznejte svůj typ vlasů“, který si můžete snadno provést i doma, můžete velmi rychle zjistit správný typ vlasů. V závislosti na výsledku testu si poté můžete vybrat správnou vlasovou kosmetiku, která podpoří krásu a zdraví vašich vlasů. Začít test od začátku.

Normální zdravé vlasy

Opravdová zlatovláska. Ani moc, ani málo. Kdekdo Vám může závidět krásnou korunku krásy. Žádný účes pro Vás není tabu. Pro udržení krásy je vhodná kosmetika pro časté použití. Pouze v případě vystavení vlasům agresivním vlivům, můžete eliminovat riziko poškození dodáním hydratačních složek ve formě hydratačního balzámu či masky na vlasy.

Šampón

Ideální frekvence mytí šampónem je cca 2 – 4 dny v závislosti na vystavení vlasů znečištění ovzduší a množství použitých stylingových produktů. V případě, že netrpíte žádným problémem vlasové pokožky, jsou pro Vás vhodné šampóny pro časté použití. V opačném případě je vhodné používat šampóny určené pro specifické problémy vlasové pokožky jako jsou lupy či nadměrná produkce kožního mazu (sebum).

Kondicionér

Stejně jako u šampónů, tak i u kondicionérů jsou vhodné ty pro časté použití. Kondicionéry s obsahem Stearalkonium Chloride, Behentrimonium Chloride a hydrolyzovaným keratinem poskytují vlasům hladkost a anti-krepatění.

Styling

V případě normálních vlasů není použití stylingových produktů nijak omezeno. je možné využívat všechny produkty, bez ohledu na to, zda jsou na vodní či jiné bázi. Pro elegantní hladký vzhled vlasů jsou vhodné produkty s obsahem Phenyl trimethicone.

Photo shot Salerm Cosmetics Ostrava, Česká republika

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

O autorovi

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Přidej komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.