Vyhodnocení testu: Poznejte svůj typ vlasů

Podle velmi jednoduchého testu „Poznejte svůj typ vlasů“, který si můžete snadno provést i doma, můžete velmi rychle zjistit správný typ vlasů. V závislosti na výsledku testu si poté můžete vybrat správnou vlasovou kosmetiku, která podpoří krásu a zdraví vašich vlasů. Začít test od začátku.

Jemné poškozené vlasy

Dosažení plnosti účesu je téměř nesplnitelou výzvou pro všechny majitelky jemných vlasů. Nicméně z poškozených a jemných vlasů je to absolutně nereálné. Je nutné navrátit vlasového stonku rovnováhu. Okamžitě začněte s výrobky určenými pro obnovu poškozených, ale speciálně jemných vlasů.  Extra vyživující a hydratační složky, by Vaše jemné vlasy příliš zatížili a vlasy by byly ihned mastné, zplihlé a pramíkovatěli by.

Šampón

Správná rovnováha a hydratace vlasů začíná u vlasové pokožky. Pokožku je nutné udržovat čistou, hydratovanou a elastickou. V případě nadměrné produkce kožního mazu vyzkoušejte šampóny bez obsahu sulfátů nebo chloridu sodného. Dobrou volbou může být šampón Vitalfarco NHP Extra Volume. Trápí Vás naopak suchá pokožka, lupy nebo svědění? Zkuste šampón MedaVita Puroxine. Pokožka bude svěží, odpočatá bez nepříjemného svědění či zarudnutí.

Kondicionér

Pro jemné a poškozené vlasy je vhodný regenerační kondicionér s hydratačním S vyhlazujícím účinkem. Mezi vhodné složky patří glycerin, který propůjčuje vlasům hebkost bez zatížení. Dále pak olej z granátového jablka pro okamžitém rozjasnění jemných vlasů nebo hydrolyzovaný elasten pro dodání pružnosti jemným vlasům. Vyvarujte se produktům s obsahem Dimethicone nebo Behentrimonium Methosulfate. Jsou pro jemné vlasy příliš těžké. Můžete vyzkoušet lehkou bez-oplachovou péči Lendan Full Volume ve spreji.

Jednou za 14 dní není na škodu vlasům dopřát hloubkovou hydrataci a výživu. Volumizační maska Vitalfarco NHP Extra Volume s přírodními výtažky bambusu a fytoceramidy ze slunečnicových semínek navrátí vlasům plnost, pevnost a pružnost.

Styling

Pro navrácení chybějícího keratinu je výborná keratinová pěna Azela T.Q., která okamžitě navrátí vlasům plnost a poddajnost. Snažte se vyvarovat produktům založených na alkoholu. Mohou nadměrně vysušovat vlasovou strukturu a podpořit tak poškození vlasů. Naopak vhodné jsou produkty s obsahem Polyethylenu nebo Polyquaternií.

Photo shot Salerm Cosmetics Ostrava, Česká republika

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..