MedaVita ß-Refibre představuje pokrokové ošetření vlasů pro obnovu vlasového vlákna. Řada vlasové kosmetiky MedaVita  ß-Refibre rekonstruuje, posiluje a regeneruje vlasovou pokožku a zároveň chrání vlasy před poškozením způsobeným jak fyziologickými procesy (dehydratace, stárnutí), tak také chemickými vlivy a vlivy vnějšího prostředí. Poškozené, zničené a křehké vlasy získají ztracenou vitalitu a sílu.

MedaVita  ß-Refibre obnovuje vlasovou strukturu již po prvním použití a navrací vlasům hustotu. Přírodní složky obsažené v péči MedaVita ß-Refibre navrací vlasům sílu, energii a neuvěřitelný lesk. Vlasy budou po aplikaci hebké a pružné. Péče MedaVita ß-Refibre zvyšuje poddajnost vlasů, což usnadňuje úpravu vlasů a zaručuje dlouhodobou pevnost účesu.

Neuvěřitelná účinnost

Mnohé testy účinnosti prokázaly zřejmou a viditelnou obnovu vlasů v 99 % případů. Již po první aplikaci pokrokové péče MedaVita  ß-Refibre jsou patrné výsledky.  Další a pravidelnou aplikací se efekt zvyšuje. Maximální efekt a účinek je patrný po 4 týdenní kompletní péči.

Přírodní síla betakarotenu

Pokrokové ošetření vlasů MedaVita ß-Refibre je založená na přírodní síle výtažku betakarotenu. Betakaroten je látkou ze skupiny karotenoidů, kterých je v přírodě několik stovek druhů. Má na svědomí žluté až červené zbarvení rostlin. Přeměnou beta karotenu vzniká v těle vitamín A. Bez obsahu ß karotenu by mrkev nebyla oranžová. Mimo mrkve je také betakaroten obsažen v rajčatech, paprikách, ale také i ve špenátu či petrželi.

Betakaroten se v tělu projevuje jako velmi silný antioxidant, který zabraňuje vzniku volných radikálů. Volné radiálky urychlují stárnutí buněk a zpomalují buněčný růst. V těle se betakaroten přeměňuje na vitamín A. Vitamín A je nezbytný pro buněčný růst, včetně buněk vlasů. Jeho nedostatek může vést k suchým a matným vlasům bez života. Nedostatek vitamínu A ve vlasové pokožce se může projevit výskytem lupů a její nadměrnou dehydratací.

Amino Concentrée

Všechny produkty vlasové kosmetiky MedaVita určené pro vlasovou péči obsahují složku Amino Concentrée. Amino Concentrée je komplex esenciálních aminokyselin s nízkou molekulární hmotností, které mají vysokou schopnost hloubkově pronikat do vlasového vlákna, kde obnovují a regenerují poškozené části vlasu.

Kompletní péče poškozených, zničených a křehkých vlasů

KROK 1 – MedaVita ß-Refibre Obnovující fluid na vlasy pH 7,1. MedaVita ß-Refibre Obnovující fluid na vlasy pH 7,1 je vlasový fluid, který hloubkově obnovuje vlasové vlákno. Obsahuje Beta-karoten, Pantenol a komplex aminokyselin s velmi nízkou molekulární váhou. Obnovuje a regeneruje vlasové vlákno, navrací sílu a opravuje škody způsobené chemickou úpravou nebo okolním stresem.

Dle typu a hustoty vlasů si do misky připravte 20 – 30 ml obnovujícího fluidu. Pomocí štětce nanášejte na suché vlasy pramen po prameni po celé délce vlasů. Každý pramen jemně rukou promněte a následně pročešte hřebenem. Fluid musí být rovnoměrně nanesen. Dle míry poškození vlasů nechejte 15 až 30 minut působit. (bez přídavného tepla) . Následně naneste na vlasy trochu vody a řádně fluid ve vlasech emulgujte. Poté fluid pečlivě z vlasů opláchněte.

KROK 2 – MedaVita ß-Refibre Obnovující šampón pH 5,8. Vlasy umyjte obnovujícím šampónem ß-Refibre. MedaVita ß-Refibre Obnovující šampón pH 5,8 je šampón vyplňující a obnovující vlasové vlákno. Obsahuje Beta-karoten, navrací délkám esenciální složky, které vyplňují vlasové vlákno, čímž se stává pevnějším, posíleným a plné energie.

Dle hustoty vlasů použijte 7 až 15 ml. Šampón jemně masírujte u vlasové pokožky pomocí polštářků prstů tak, abyste docílili hloubkového umytí. Šampón nechejte 5 minut působit a náslědně pečlivě opláchněte a odstraňte nadbytek vody.

KROK 3 – MedaVita ß-Refibre Obnovující maska pH 2,6. MedaVita ß-Refibre obnovující maska pH 2,6 je vlasová maska posilující a obnovující vlasové vlákno. Obsahuje Beta-karoten, intenzivně vlas zjemňuje a vytváří okolo vlasu ochrannou vrstvu, která uzavírá vlasové šupinky, tím se vlasy stávají  lesklejší, ucelené a snadno se upravují. Maska neobsahuje silikony ani parabeny. 

Obnovující masku naneste na vlhké vlasy. Optimální množství je 30 ml. Masku aplikujte na délky a konečky vlasů. Průběžně masku do vlasů masírujte a pročesávejte pramen po prameni, aby byla maska rovnoměrně aplikována. Masku nechejte 5 minut působit a poté řádně opláchněte dostatečným množstvím vody.

KROK 4 – MedaVita ß-Refibre Obnovující ampule pH 3,2. MedaVita ß-Refibre Obnovující ampule pH 3,2 (Siero Ricostruttore) je sérum ve formě ampulí, které hloubkově obnovuje vlasové vlákno. Obsahuje Beta-karoten, dává okamžitý efekt posílení, lesku, rozjasnění, hebkosti a krásy. Vlasy jsou regenerované, hydratované a plné energie.

Obsah celé ampule naneste na vlhké vlasy. Sérum nanášejte do délek a na na konečky vlasů. Průběžně vlasy pročesávejte pramen po prameni, aby bylo sérum rovnoměrně naneseno. Sérum se z vlasů neoplachuje. Pro maximální efekt používejte 1 ampuli týdně po dobu 4 týdnů.

KROK 5 – Pokračujte ve vysoušení vlasů a dokončete úpravu vlasů jako obvykle. Doba celého ošetření vlasů pro obnovu zničených, lámavých a poškozených vlasů je 50 až 60 minut bez započítání času vysoušení.

Obnovující domácí péče

Pro vlasy mastné a oslabené se středně až silnou strukturou použijte obnovující šampón a obnovující masku, která neobsahuje parabeny ani silikony.

Pro vlasy mastné a oslabené s jemnou strukturou použijte obnovující šampón a obnovující mikroemulzi

Pro vlasy vyčerpané a silně poškozené použijte obnovující šampón, obnovující masku bez obsahu silikonů a parabenů a obnovující mikroemulzi.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..