Placentové ampule Evolution od italského výrobce vlasové kosmetiky Edelstein jsou profesionálním ošetřením vhodým pro všechny typy vlasů. Evolution bezoplachový loción ve formě ampulí (Lozione per capelli Evolution with placenta) dodá vlasům a vlasové pokožce výživu bohatou na nutriční hodnoty. Progresivní složení založené na vysokém obsahu proteinů z placenty splňuje i ty nejnáročnější požadavky k eliminaci problémů s vypadáváním vlasů a posílení vlasové pokožky. Vysoký obsah bílkovin obsažen v placentě účinně restrukturalizuje a normalizuje vlasovou pokožku, reguluje produkční procesy mazových žláz, stimuluje vlasové kořínky a aktivuje vlasový růst. Antibakteriální účinek garantuje likvidaci choroboplodných zárodků a bakterií v oblasti vlasové pokožky a vlasů. V případě pravidelného používání zcela zastavuje vypadávání vlasů a aktivuje jejich růst.

Vysoký podíl bílkovinných proteinů obsažený v placentě je v širokém měřítku používán nejen v kosmetice na vlasy, ale v celém kosmetickém průmyslu. V Japonsku se výtažky z placenty používají pro své bělící účinky a pro svou schopnost urychleně obnovovat poškozenou kůži. Placentární proteiny obsahují cenné aktivní enzymy, vitamíny a stopové prvky, které stimulují obnovu kožních a vlasových buněk. Zároveň efektivně zpomalují stárnutí a degeneraci buněk.

Placentové ampule od Edelstein účinně řeší nejen vypadávání vlasů, ale také zlepšují kvalitu a vitalitu vlasové struktury. Evolution bezoplachové ampule s placentou jsou výbornou volbou vlasové kosmetiky v případě nadměrně zatěžovaných a namáhaných, křehkých, lámavých a oslabených vlasů. Obsažené proteiny vyživují nejen vlasovou pokožku, ale i vlasy do hloubky a chrání je. Vlas je tak méně náchylný na poškození, řídnutí a vypadnutí. Vlasovou vodu s obsahem placenty pro zlepšení kvality vlasů a eliminování problémů s nadměrnou ztrátou vlasů lze koupit v internetovém obchodě s profesionální vlasovou kosmetikou INhair.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..