Objevte novou řadu Salerm Cosmetics speciálně určenou pro rty. Vyberte si požadovaný odstín, který nejlépe vyhovuje vašim rtům. Nechejte se inspirovat níže uvedenými tipy, díky kterým získáte perfektní rty. 

Salerm Cosmetics Cosmetics opět září barvami. Osm nových odstínů dlouhotrvajících rtěnek představují intenzivní barvy s hladkou, krémovou a velmi příjemnou texturou bez nepříjemného efektu vysušení rtů. Díky svému „twist“ systému jsou velmi snadno a rychle použitelné za jakékoliv situace.

8 odstínů rtěnek Salerm Cosmetics

Rtěnky Salerm Cosmetic jsou díky čistému pigmentu tou pravou volbou, pokud vyžadujete dlouhotrvající efekt bez opakovaného nanášení.  Rtěnky Salerm Cosmetics jsou ideální pro okamžité dodání barvy vašim rtům. Pouze jedna aplikace stačí pro dodání požadované intenzity barevného odstínu vašim rtům.

V případě, že potřebujete dodat rtům maximální lesk, Salerm Cosmetics pro Vás připravil 6 zářivých odstínů, které navíc dodají rtům potřebnou dávku hydratace. Pro maximální lesk můžete vybírat z následujících 6 zářivých odstínů: Glossy Coral (01), Priccess Pink (02), Sweet Strawberry (03), True Red (04), Natural Skin (05) a Wine (0,6).

Pokud preferujete matnější vzhled, můžete rtům dopřát jeden ze dvou sametových odstínů. Budete překvapeni jemnou a příjemnou texturou, která rty vůbec nevysušuje. Sametové odstíny s matným efektem jsou k dispozici v odstínech: Soft Strawberry (07) a Velvet Skin (08).

Odstíny rtěnek Salerm Cosmetics

Pokud chcete lákávavé rty k zulibání, rtěnky Salerm Cosmetics jsou správnou volbou. Díky jejich zvláčňující textuře získáte pocit, jakoby jste na rtech měli samet.

Pokud potřebuje skrýt velmi silné a hrubé rty obtáhněte pouze jejich vnitřní přirozenou linii. Tak opticky zmenšíte jejich objem. Volte tmavé barvy a matné odstíny jako je například vínová či tmavě hnědá.

Pokud chcete docílit plnější rtů, tak zvýrazněte vnější linii rtů. Ideální jsou světlé, leské a perleťové odstíny. V horní špičce rtů můžete využít ještě světlejší odstín nebo použít lesk na rty.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..