Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o radu. Ráda bych si koupila kvalitní vlasovou kosmetiku ve Vašem internetovém obchodě, ale mám specifické vlasy, takže bych potřebovala poradit konkrétní výrobky. Mám delší hnědé vlnité vlasy, suché konečky se sklonem k třepení a spíše mastnější pokožku. Chtěla bych podpořit vlnitost vlasů. Můžete mi prosím poradit šampon, balzám nebo i další vlasové produkty, které by byly vhodné pro moje vlasy?

Velice děkuji,

Eva H.

Dobrý den paní Evo,

velmi nás těší Váš zájem o námi nabízenou kosmetiku a ceníme si vaší důvěry při výběru správné vlasové kosmetiky. Péče o vlnité vlasy vyžaduje speciální produkty vlasové kosmetiky. V opačném případě jsou vlasy bez vitality, mají tendenci krepatět a špatně se rozčesávají.  Z našeho sortimentu je mezi zákazníky s vlnitými vlasy nejoblíbenější kombinace šampónu a masky Curly kosmetické řady Young od společnosti Edelstein. Šampón Young Curly obsahuje výtažky z rýžového octa, který dodává výživu vlasovému vláknu a uceluje rozdvojené konce. Po umytí vlasů doporučujeme použít masku speciálně vyvinutou na vlnité vlasy Maska Young Curly, která vlasy regeneruje a dodává jim hebkost a lesk.

V případě suchých a roztřepených konců doporučujeme používat tekuté krystaly. Mezi nejoblíbenější patří Young Crystal Fluid Jam. Tekuté krystaly ovšem doporučujeme nanášet pouze na roztřepené suché konce nikoliv na celé délky vlasů, kvůli mastnější pokožky hlavy. Mastnější pokožka hlavy může mít spoustu příčin. Jednou z nejpravděpodobnějších je, že vlasová pokožka se snaží produkovat zvýšené množství mazu a hydratovat tak suché konečky vlasů. V případě, že budete dbát o suché konce vlasů a dostatečně je hydratovat měla by se i zmírnit produktivita mazových žláz vlasové pokožky.

V případě, že chcete zvýraznit dojem vlnitých vlasů, je možné použít produkty konečné úpravy. Mezi nejoblíbenější stylingové produkty pro péči o vlnité vlasy patří Salerm Styling Curl, který pomáhá zvýraznit přírodní vlny a dodá vlasům lesk.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..