Výrobce profesionální vlasové kosmetiky MySalon Professional představil v první polovině roku 2016 dvě nové řady produktů vlasové kosmetiky. Řada MySalon Argan Repairing je určena pro výživu, obnovu a hydrataci suchých a poškozených vlasů, zatímco řada MySalon Triple Keratin je díky jedinečným molekulám tekutého keratinu určena pro posílení křehké, lámavé a oslabené struktury vlasů. 

Vlasová kosmetika MySalon Professional

Profesionální vlasová kosmetika MySalon Professional představuje vlasovou kosmetiku uspokojující soudobé náročné požadavky zákazníků. Vlasová kosmetika MySalon Professional následuje nejnovější trendy a poslední technologie vyvinuté laboratořemi výzkumu a vývoje. Současné trendy vlasové péče se zaměřují především na šetrnost složení bez chemických průmyslových ingrediencí s maximální mírou přírodních složek. Díky tomu jsou oba dva nové druhy šampónů MySalon bez běžně užívaných sulfátů, silikonů, parabenů, MIT i MCIT.

MySalon Argan Repairing pro výživu a hydrataci vlasů

Série produktů vlasové péče MySalon Argan Repairing zahrnuje obnovující šampón, obnovující kondicionér, obnovující vlasovou masku a bez oplachové obnovující sérum na vlasy. Aktivními složkami celého ošetření je arganový olej, makadamový olej a tekutý keratin.

MySalon Argan Repairing pro obnovu vlasů

MySalon Argan Repairing pro obnovu vlasů

Obnovující šampón MySalon Argan Repairing s arganovým a makadamovým olejem je doplněn o tekutý keratin. Šampón vlasy důkladně vyčistí a zároveň o ně pečuje. Obnovující šampón navrací vlasům výživu, přirozený lesk, hebkost a snadnou rozčesatelnost. Šampón neobsahuje sulfáty, silikony, parabeny ani MIT a MCIT. Díky svému velmi šetrnému a jemnému složení je tak vhodný i pro problematické typy vlasové pokožky.

Obnovující kondicionér MySalon Argan Repairing kombinuje dva druhy rostlinných olejů, arganový olej a makadamový olej, s tekutým keratinem pro hloubkovou hydrataci, výživu a ochranu vlasů. Obnovující kondicionér navrací vlasům rovnováhu, hebkost, jemnost a oslnivý lesk. Kondicionér navíc podporuje jejich poddajnost. Balzám neobsahuje parabeny, MIT ani MCIT.

Obnovující maska na vlasy MySalon Argan Repairing s arganovým olejem, makadamovým olejem a keratinem je určena pro hloubkovou výživu, hydrataci a obnovu poškozených a suchých vlasů. Výsledkem budou hydratované, hladké a hebké vlasy. Maska MySalon Argan Repairing podporuje rozčesatelnost vlasů a chrání vlasy před následným krepatěním. Maska neobsahuje parabeny, MIT ani MCIT.

Obnovující sérum na vlasy MySalon Argan Repairing je určeno pro okamžité rozzáření vlasů. Díky složení obohacené o arganový a makadamový olej sérum zabraňuje třepení konečků vlasů a navíc dodá vlasům perfektní  zářivý lesk. Sérum vlasy hloubkově hydratuje a chrání je před krepatěním.

MySalon 3xKeratin pro posílení křehkých, lámavých a oslabených vlasů

Řada produktů MySalon 3xKeratin je určena pro hloubkovou rekonstrukci oslabených křehkých a lámavých vlasů bez objemu. Molekuly keratinu o různých molekulových hmotnostech pronikají do hloubky vlasového stonku (kortexu), kde vyhledávají oslabené a poškozené partie vlasů, které vyplňují, obnovují a posilují. Zevnitř posílená vlasová struktura dlouhodobě podporuje pevnost a pružnost vlasů. Dodaný keratin navíc chrání vlasy před poškozením vnějšími vlivy.

MySalon 3xKeratin

Posilující MySalon šampón 3xKeratin s obsahem trojitého keratinu obohaceného o makadamový olej navrací vlasům ztracený keratin. Keratin je základní stavební jednotkou vlasového vlákna. Dodaný keratin podporuje pevnost vlasů a navrací jim plnost a objem. Vlasy budou dokonale čisté, posílené a díky přidanému makadamovému oleji zároveň hydratované a přirozeně lesklé. Keratinový šampón MySalon neobsahuje silikony, parabeny, sulfáty, MIT ani MCIT. Díky svému jemnému a šetrnému složení je vhodný pro všechny typy pokožky.

Hloubkově posilující MySalon vlasová maska 3xKeratin založená na třech typech keratinu o různých molekulových hmotnostech je určena pro hloubkovou hydrataci a posílení oslabené a porušené struktury vlasů. Dodaný keratin vyplňuje praskliny ve vlasovém vláknu a posiluje jejich pevnost a objem. Díky přidanému makadamovému oleji budou vlasy hydratované a přirozeně lesklé. Maska je ideální pro křehké a lámavé vlasy, kterým dodá sílu, pružnost a ochranu před dalším poškozením.

Bez-oplachové posilující MySalon sérum 3xKeratin obnovuje rovnováhu vlasů. Sérum na bázi tekutého trojitého keratinu obnovuje vlasy do hloubky jejich struktury a navrací jim ztracenou sílu a plnost. Keratinové sérum je navíc obohaceno o makadamový olej, extrakty z rozmarýnu, kukuřičný oleje a olej z růže mošusové. Výsledkem budou zdravé a přirozeně lesklé vlasy.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..