Navraťte vlasům a vlasové pokožce rovnováhu pomocí MedaVita Requilibre. Vlasová kosmetika řady MedaVita Requilibre jemně, ale účinně odstraňuje přebytek kožního mazu, zklidňuje podráždění a zanechá vlasovou pokožku hloubkově čistou. Zmírněním tvorby kožního mazu se vlasy budou méně mastit a není nutné je mýt každý den. Dlouhodobé výsledky dermatologických testů prokázaly snížení seberoické dermatitidy o 70 % po 2 týdenní péči šampónem v kombinaci s tonikem či ampulemi. Vlasová kosmetika řady MedaVita Requilibre aktivně působí proti nadměrné tvorbě kožního mazu.

Vytvořeno přírodou, testováno vědou

Italská společnost MedaVita již od svého zrodu vyrábí vlasovou kosmetiku s obsahem přírodních aktivních látek získaných absolutně z obnovitelných zdrojů. Uměním mistrů MedaVita je udržet rovnováhu mezi krásnými vlasy a zdravou vlasovou pokožkou. Pro obnovu kvality a zdraví vlasových buněk vytvořila MedaVita celou řadu produktů vlasové kosmetiky vhodných pro každou anomálii vlasové pokožky. Všechny tyto produkty vycházejí z patentovaného složení ampulí Lotion Concentrée. Pro zajištění účinnosti a bezpečnosti jsou všechny produkty vlasové kosmetiky značky MedaVita klinicky testované v laboratořích a jsou potvrzeny mnohými testy účinnosti.

Přírodní složky působící proti mastným vlasům

Sója (Glycine max) je stará kulturní plodina, která pochází z východní Asie, kde se pěstovala již asi 2000 let před n. l. V Číně patřila dokonce k posvátným plodinám. Sója je luštěnina s vysokým obsahem bílkovin (36%). Sojové boby obsahují kvalitní bílkoviny, tuky a cellé spektrum vitaminu B a minerálů jako je železo a vápník. Sojové proteiny mají hydratační, zvláčňující a regenerační účinky. Navíc podporuje imunitu vlasové pokožky. Sojový protein dodá vlasům lesk a pružnost.

Zázvor (Zingiber officinale) je původem exotická rostlina z Číny a Indie, která je ale v Evropě známá po staletí. Zázvor se pěstuje kvůli ztlustlým rozvětveným oddenkům výrazné chuti i vůně. Typickou intenzivní vůni dodávají zázvoru esenciální oleje, kromě nich má však v sobě také celou řadu vitamínů, např. vitamín A, B1, B2, C, E, a minerálních látek jako je sodík, hořčík, fosfor, draslík, vápník, železo.Ve složení hrají nezastupitelnou roli především terpeny zingiberen a gingerol. Zázvor revitalizuje a povzbuzuje správnou činnost vlasové pokožky a  podporuje mikrocirkulaci krve pokožky vlasů. Zázvor má také desinfekční  a relaxační účinky.

Kompletní ošetření mastných vlasů

KROK 1 –  Aplikace čistící emulze MedaVita Cutis Pura. MedaVita Cutis Pura Emulze Igienizzante pH 3,5 je čistící emulze podporující normalizaci bakteriální flóry důležité pro udržení správné rovnováhy pokožky. Jemně odstraňuje odlupující se zbytky pokožky a čistí póry, čímž je pokožka připravena na následnou péči a pro snadnější prostoupení aktivních složek. Čistící emulzi rovnoměrně naneste na suchou pokožku a proveďte jemnou distribuční masáž. Čistící emulzi nechejte 10 minut působit. Čistící emulzi MedaVita Cutis Pura pečlivě z vlasů opláchněte.


KROK 2 –
 Poté vlasy umyjte šampónem na mastné vlasy MedaVita Requilibre pH 5,5. MedaVita Requilibre Šampón pro mastnou pokožku pH 5,5 je je profesionální šampón vyrovnávající tvorbu kožního mazu se speciálně vyváženým složením, vytvořen pro specifické potřeby častého mytí mastné pokožky. Aktivní komplex, společně s kyselinou abietovou a sojovými proteiny má čistící, ochranné a hydratační vlastnosti, zároveň velmi šetrně rozpouští nadměrný maz. Naneste 7 – 15 ml šampónu na vlasovou pokožku a jemnou masáží jemně emulgujte. Šampón nechejte 3 minuty působit a poté řádně opláchněte.


KROK 3 –
Ručníkem odstraňte nadbytek vody a pokračujte v aplikaci ampule MedaVita Requilibre. MedaVita Requilibre Ampule pro mastnou pokožku pH 3 je tonikum vyrovnávající tvorbu kožního mazu, které zpomaluje enzymový metabolismus odpovědný za nadbytečnou tvorbu kožního mazu. Výtažek z červené řasy Asparagopsis armata okysličuje vlasovou pokožku. Tonikum vyrovnávající tvorbu kožního mazu je speciálně určené pro všechny typy pokožky s nadbytečným tukovým sekretem.

Obsah celé ampule naneste na vlasovou pokožku. Zvlášť pečlivě aplikujte na místa, kde bývá vlasová pokožka nejvíce mastná. Proveďte jemnou disitribuční masáž vlasové pokožky. Místo ampulí můžete také použít tonikum na mastné vlasy MedaVita Requilibre.

Pro intenzivní léčbu nadměrně mastné vlasové pokožky a vlasů aplikujte třikrát týdně po dobu 4 týdnů. Pro prevenci a udržení rovnováhy vlasové pokožky aplikujte péči alespoň jednou týdně.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..