Bílé a stříbrné vlasy jsou obvzláště náchylné k obarvení prachem a špínou, cigaretovým kouřem, smogem, chlórem a chemickými látkami obsažených ve vlasové kosmetice. Existuje jednoduchý recept jak oživit barevný tón vašich vlasů a zbavit se žlutého nádechu. Řešením je jedlá soda (soda bicarbonara). Jedlá soda je vhodný přírodní přípravek pro ošetření bílých a stříbrných vlasů, která navíc nepoškozuje vlasy jako je tomu u barev na vlasy obsahující amoniak.

Instrukce

1 Smíchejte půl hrnku jedlé sody v míse s vodou tak, aby vznikla hmota pasty.

2 Vlasy důkladně namočte ve vlažné vodě.

3 Vzniklou pastu z jedlé sody aplikujte na vlasy a pokračujte jako při mytí vlasů šampónem. Prsty kruhovými pohyby masírujte vlasy a vlasovou pokožku od kořínků ke konečkům.

4 Vmasírovanou pastu nechte působit 15 minut.

5 Opláchněte vlasy vlažnou vodou.

6 Pro prodloužení efektu a zlepšení účinku použijte stříbrný šampón na bílé vlasy. Doporučujeme použít šampón na bílé vlasy ze Zlaté řady Salerm Cosmetics.

7 Aplikujte kondicionér, který po době působení důkladně smyjte.

8 Pro udržení zářivých bílých nebo stříbrných vlasů postup opakujte každé dva až tři měsíce.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..