Redesign italského výrobce vlasové kosmetiky MedaVita byl mimo jiné spojen s uvedením na trh nových produktů Lotion Concentrée Homme. Lotion Concentrée Homme představuje adjuvantní léčbu a prevenci v boji proti vypadávání vlasů, která se stará o zdraví a krásu vlasů právě u tvrdšího pohlaví.

Prověřené účinky multifunkčního ošetření vlasů a vlasové pokožky MedaVita Concentrée Homme (LCH) reaguje na jednotlivá vývojová stádia androgenní alopecie krok po kroku:

     1. je inhibitorem enzymu 5-alfa reduktázy,

     2. hraje důležitou roli při zklidnění vlasové pokožky a vlasů,

     3. zlepšuje mikro cirkulaci vlasové pokožky, 

     4. posiluje kotevní systém vlasového stonku,

     5. hraje významnou roli proti působení volných radikálů,

     6. posiluje a vyplňuje vlasovou strukturu,

     7.  zvyšuje rychlost růstu vlasů.

Vypadávání vlasů u mužů

Srdcem celého ošetření Lotion Concentrée Homme je Serenoa Repens, hlavní inhibitor enzymu 5-alfa reduktázy, která v kombinaci silných aktivních rostlinných složek hraje významnou roli při prevenci padání vlasů založeném na přírodní bázi bez vedlejších účinků. Při pravidelné aplikaci dochází k obnově správné funkci vlasových folikul. Ošetřující péče MedaVita Lotion Concentrée Homme je dermatologicky a mikrobiologicky testována.

Přírodní složení stimuluje vlasové kořínky a podporuje růst nových vlasů: Serenoa repens inhibuje enzym 5-alfa reduktázy, Rozmarýn (Rosmarinus officinalis) má antimikrobiální, čistící a stimulační účinky,  Arnika (Arnika Montana) povzbuzuje, působí proti podráždění pokožky s protizánětlivými účinky, Skořice (Cinnamomum cassia) působí jako širokospektrální antibiotikum s antimikrobiálními a antioxidačními účinky, Zázvor (Zingiber officinale) působí jako neurotikum, má silné revitalizační, protizánětlivé a antitoxické vlastnosti, Kafr (Camphora) má silné aromatické a osvěžující účinky, působí jako čistící antiseptikum, Aloe (Aloe ferox) má silné regenerační, hojivé, protizánětlivé a hydratační účinky, Puškvorec (Acorus calamus) je užíván pro své charakteristické aroma, navíc má stimulující a tonifikační vlastnosti, Galbanium (Ferla galbaniflua) má antiseptické, protizánětlivé a hojivé účinky, Myrha (Commiphora myrrha) je astrigentní přísadou s antiseptickými, regeneračními, tonizujícími, uklidňujícími a čistícími vlastnostmi, Muškátový oříšek (Myristica fragrans) má antibakteriální, antimykotické a antioxidační účinky, Moringa olejodárna (Moringa pterygosperma) má zklidňující a hydratační vlastnosti, posiluje a chrání před vnějšími vlivy, Kurkuma (Curcuma zedoaria) je stimulační a tonifikační přísada s charakteristickým aroma.

MedaVita Concentrée Homme proti padání vlasů pro muže

MedaVita šampón proti vypadání pro muže s ph 4,8 jemně čistí vlasy a vlasovou pokožku. Odstraňuje přebytečnou mastnotu, která je charakteristická u vypadávání vlasů u mužů. Miniaturizovaná vlasová vlákna jsou více náchylnější vůči vnější agresi. Šampón napomáhá stimulovat vlasovou strukturu a osvěžuje vlasovou pokožku. Reguluje účinek 5-alfa reduktázy, enzym zodpovědný za patogenezi androgenní aloepcie.

MedaVita tonikum proti vypadání pro muže s pH 3,5 stimuluje růst, posiluje kotevní systém a prodlužuje životní cyklus vlasu. Tonikum napomáhá blokovat enzymy 5-alfa reduktázy, která je  zodpovědná za přeměnu testosteronu (HT) na dihydrotestosteron (DHT) – spouštěč androgenní alopecie. Tonikum má silné antioxidační účinky, zvyšuje mikrocirkulaci vlasové pokožky a revitalizuje metabolismus vlasové cibulky.

Pro zdůraznění svého osobitého lesku společnost MedaVita představila řadu stylingových produktů obohacených o komplex esenciálních aminokyselin Amino Concentrée. Lehký krémový gel MedaVita Crema Leggera s pH 7 je svěží, hydratující krém z přírodních zdrojů a je ideální pro celodenní styling. MedaVita Gel Medio s pH 6 zajišťuje střední zpevnění účesu beze zbytků a maximální tvarovatelnost. MedaVitata gel Lucido Estremo s pH 6 lehce modeluje vlasy, dodá jim strukturu a lesklý vzhled. MedaVita matující vosk Cera Matt Playable Forte s pH 7 dodá vlasům přirozený vzhled bez zatížení.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..