Kdo by neměl rád kosmetiku ve spojení se zábavou, paletou hravých barev, záplavou třpytek a unikátních vůní, které si navždy zapamatujeme? Mysleli jste si, že kosmetika nemůže být hravá a originální? Mám na mysli opravdu ORIGINÁLNÍ – ta, která vybočuje z řad a boří všechny hranice a mýty o nudném a chemickém kosmetickém průmyslu. Že představa o velké, ale přesto svobodné firmě s duší a velkým srdcem na správném místě je pouhý výplod fantazie? Tak to jste nejspíš ještě nepoznali LUSH, který vás pěkně vyvede z těchto častých omylů. Díky této průlomové značce s přírodními zkrášlovadly budete nahlížet na kosmetický průmysl jinak, než tomu bylo doteď.

Když slyším slovo LUSH, napadají mě hned slova jako inovativnost, čerstvost, poctivostzásadovost a starost o životní prostředí. Vzpomenu si na všechny barvy světa a vybaví se mi myšlenky na voňavou koupel s rozpouštějící se šumivou bombou a spoustou třpytek všude okolo. Jak já miluji ten nenapodobitelný zvuk rozpouštějící se šumivé bomby ve vaně!

Dáreček ke Dni matek, který zaručeně udělá radost každé mamince

Dáreček ke Dni matek, který zaručeně udělá radost každé mamince

Pokud náhodou nevíte, co je LUSH zač, tak ve zkratce to nejdůležitější: jedná se o britskou značku 100% přírodní kosmetiky, která je držitelem několika certifikátů dokazující její čerstvost, absolutní netestování na zvířatech a ruční výrobu všech produktů. Snaží se být maximálně nahatá (tzn. bez obalů), případně vždy s obaly z recyklovaných materiálů. Je také 100% vegetariánská a některé z nabízených výrobků neobsahují ani med či jiný živočišný produkt, takže vegani a zastánci zdravého životního stylu obecně si tady rozhodně přijdou na své a budou se cítit, jako kdyby objevili nový domov.

Sprchové želé Lush Pink Custard

Sprchové želé Lush Pink Custard

Voňavý domov, kde se jedna vůně prolíná s druhou a kde najdete všemožné kosmetické lahůdky a specialitky. Mohu jmenovat masážítka, šampuky (aneb tuhé šampony), čerstvé čistící masky, pastu na zuby v podobě tabletek, scrubíky na rty, ale nesmím opomenout zmínit především slavné bomby a pěny do koupele! Návštěva LUSHE je jeden velký zážitek, který nedá pokoj vašim čichovým buňkám a zanechá ve vás krásné vzpomínky.

Je jedno, jestli klepe na dveře nějaký svátek – jako v tomto případě Den matek – anebo se žádná velká sláva či významný den neblíží. Jsem přesvědčená, že LUSH by se mnou souhlasil, když tvrdím, že každý den je výjimečný a vy si ho můžete udělat ještě výjimečnější. Třeba právě s pomocí LUSHE, což je u mě osobně zaručené řešení, jak si užít chvíli svobody sama se sebou, nemuset myslet na problémy a povinnosti a vychutnat si kouzelný moment, kdy mám čas jen pro sebe a zároveň ho mohu využít k tomu, abych nějakým způsobem věnovala prospěšnou péči svému tělu.

Dáreček ke Dni matek, který zaručeně udělá radost každé mamince

Dáreček ke Dni matek, který zaručeně udělá radost každé mamince

Pokud se vám někdy naskytne příležitost zavítat nejen na jejich eshop, ze kterého si můžete nechat zaslat voňavé překvapení přímo domů, ale také vkročit do jejich zmíněného obchůdku v Praze, určitě neváhejte. Budete omámeni tolika vůněmi, třpytkami, barvami a milým a maximálně ochotným personálem, který se ve své branži orientuje a skutečně rozumí složení a účinkům jednotlivých produktů, takže vám dokáže bez problému poradit a vybrat to pravé přímo pro vás. Navíc si různé produkty můžete osahat, očichat a dokonce i vyzkoušet na vlastní kůži! Jak říkám – je to jeden velký zážitek!

Mýdlo Lush Sunrise na ruce i tělo

Mýdlo Lush Sunrise na ruce i tělo

A pokud stále nevíte a tápete po tom, co byste dali vaší mamince k onomu blížícímu se Dni matek, tak vám s radostí mohu oznámit, že už jenom společná návštěva LUSHE by jistě vykouzlila úsměv na tváři, kvůli kterému naše maminky tak zbožňujeme. Vedle všech úžasných lahůdek, které byste v LUSHI mohli objevovat, také prožijete společně strávený čas, což stejně udělá tu největší radost.

Sprchové želé Lush Pink Custard

Sprchové želé Lush Pink Custard

Ale to by nebyl LUSH, kdyby si ke Dni matek nepřipravil něco speciálního – limitovanou edici s těmi nejkrásnějšími dárečky pro maminky! Nebudu se už dlouho rozepisovat o jednotlivých produktech, jelikož by to fakt bylo na dlouho a já bych tu mohla v podobném duchu takhle básnit celé dny. Jen zmíním, že se tahle limitka opět neskutečně vyvedla, já jsem již vyzkoušela vše, co vidíte na fotkách a opět mohu jen potvrdit: absolutní dokonalost! I když si třeba vůbec nedokážete představit, jak by takové třaslavé želé mohlo fungovat a co to vlastně je, jednoduše věřte LUSHI a on se vám odmění! Já jsem otestovala koupelovou bombu Mum, oranžové mýdélko Sunrise i sprchové želé Pink custard a byla jsem nadmíru spokojená. Ostatně, takhle je to u LUSHE vždycky.

Kluzké, třpytkaté, třaslavé želé

Kluzké, třpytkaté, třaslavé želé

LUSH mě nikdy nepřestane udivovat svou kreativností, originalitou a dojímat ohleduplným přístupem k naší planetě a zacházením se zvířaty. Má etické priority, kterých se drží stůj co stůj, a já této značce fandím celým svým srdcem. Kam by bylo lepší investovat peníze, než pro dobrou věc a zábavnou a účinnou kosmetiku zároveň? Navíc oproti klasickým přípravkům z drogerie vydrží ty „lushácké“ mnohem déle a nedají se tak s těmi běžnými vůbec srovnávat. S každou novinkou, se kterou se LUSH vytasí a já mám tu čest ji vyzkoušet, ho zbožňuju ještě víc.

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..