Dobrý den,

chtěla bych se poradit, zda je kombinace „Salerm leave-in kondicionér na vlasy Salerm 21+ Young šampón Crystal pro jemné a poškozené vlasy (Edelstein) + Young Jam Crystal Fluid tekuté krystaly (Edelstein)“ vhodná pro ošetření vlasů u moře a také po návratu. Vlasy mám sice poměrně silné, ale poslední dobou dost padají, jsou splihlé a bez lesku. Jak jsem pochopila, leave-in kondicioner lze použít jako ochranu před odchodem na pláž. Teď odjíždím na dovolenou a chtěla bych se dát komplet do pořádku, takže bych do sebe i něco investovala:-) Děkuji za Vaši odpověď a přeji hezký den.

Děkuji za Vaši odpověď a přeji hezký den

Markéta

Dobrý den Markéto,

děkujeme za Váš dotaz. Tekuté krystaly Young Jam jsou velmi vhodnou volbou. Tekuté krystaly nejenže pomůžou vlasy usměrnit, ale zároveň obsahují filtry, které chrání proti slunečním paprskům a vniknutí soli a chlóru do vlasového vlákna. Kondicionér Salerm 21 také schvalujeme, protože jej můžete používat jako hydratační masku. A v horkých, slunečných oblastech budou vlasy rozhodně žíznivé. Spíše nedoporučujeme zároveň používat Kondicionér Salerm 21 v bezoplachové formě s tekutými krystaly JAM. Kdybyste přípravky používala současně, mohly by vlasy zplihnout. Doporučili bychom Vám před odchodem na pláž použít tekuté krystaly, po návratu z pláže by bylo vhodné vlasy umýt šampónem a následně nanést kondicionér Salerm 21 o velikosti lískového ořechu, nechat působit 5 minut a poté opláchnout. Pokud by vlasy působily suchým dojmem, doporučujeme opět nenanést malé množství přípravku Salerm 21 a již neoplachovat.

Salerm 21: Bez-oplachový kondicionér nebo hloubková maska s okamžitým účinkem

Co se týká šampónu. Lepší volbou by byl čistící šampón Salerm SPA Purificante. Tento šampón je schopen z vlasů odstranit nahromaděné nečistoty, chlór, sůl apod. Zároveň odstraní také silikony, které obsahují tekuté krystaly Young JAM. V praxi by to fungovalo tak, že silikony obsažené v tekutých krystalech by vlasy ochránily před negativními faktory. Po návratu z pláže by ovšem bylo vhodné tuto ochrannou vrstvu odstranit právě čistícím šampónem Salerm SPA. Vlasy bez silikonů (ochranné vrstvy) totiž lépe absorbují hydratační látky obsažené v kondicionéru Salerm 21.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..