Osaine vznikla z pozorných studií přírodní synergie mezi Mořskou vodou z Golfského proudu a řas, které rostou u souostroví Bréhat ve Francii. Osaine byla vytvořená z kosmetických vlastností těchto řas; všechny výrobky řady obsahují kromě výtažků z řas rozdělených dle funkčnosti, také mořskou vodu z Golfského proudu. Studie, provedené z této vody ukázaly, že kosmetický výrobek, má schopnost revitalizovat a remineralizovat buňky, stimulovat základní enzymy, posilovat imunitní systém a chránit pokožku před alergiemi díky antihistaminickému působení.

Efekt kombinovaný sluncem, jódem a slanou vodou dává velké benefity a vynikající výsledky lidskému tělu. Naprosto přírodní péče, která pomáhá odstraňovat stres, bojuje proti stárnutí a s nedokonalostmi jako je celulitida, navrací správnou funkčnost buňkám poškozeným atmosférickými vlivy, stylem života a špatnými stravovacími návyky. Mořská voda je primární zdroj života, obsahuje všechny potřebné minerály pro naše tělo, rozdělené na stopové prvky a minerální soli. Kontakt mořské vody s pokožkou umožňuje průchod cenných stopových prvků, které jsou pomalu uvolňovány do krevního systému a upravují nerovnováhu. Stopové prvky jsou minerály, které jsou používány v malém množství, jako katalyzátory biochemických reakcí; minerální soli jsou naopak využívány ve velkém množství buňkami, které se podílí na stavbě organizmu a udržování osmotické rovnováhy. Tyto minerály jsou z 98% stejné jako ty v lidské krevní plazmě.

Mořské řasy

V kosmetickém průmyslu jsou mořské řasy velmi uznávané pro jejich schopnost aktivovat fyziologické mechanizmy nejspodnějších vrstev pokožky, zvyšují kapacitu reakce na péči. Stopové prvky, vitamíny a aminokyseliny, přítomné v řasách mineralizují tukovou hmotu. Přítomnost jódu a minerálních solí v mořském roztoku zpevňují uvolněnou tkáň. Péče proti celulitidě s mořskými řasami obnovují pružnost pokožky za pomoci masáže až do úplného vstřebání. Slaná voda obsažená v řasách automaticky naváže zadržené tekutiny a napomáhá její drenáži, snižuje tak zadržování vody a celulitidu.

Pleťová kosmetika Osaine

Pleťová kosmetika Osaine

Mořská voda

Golfský proud vzniká v mořích, které obklopují Amazonský prales a jako tepna života prochází Atlantickým oceánem a končí v moři u souostroví Bréhat. Voda z tohoto proudu je obohacována během své dlouhé cesty přes oceán jako „mořská plazma“ a tím, že hostí nejrůznější druhy planktonu, nebo tím že přichází do kontaktu s těmi nejhlubšími a nejčistšími mořskými hlubinami. Když dorazí do moře u souostroví Bréhat, dává tomuto šťastnému ekosystému esenciální minerály, ionty a stopové prvky, kyslík, jód a mírné teploty, které podporují růst nejúžasnějších řas na planetě.

Bahno

Hloubkové působení bahna na pokožce obohaceného mořskou vodou a řasami je způsobeno takzvaným „osmotickým efektem“. Když je bahno aplikováno, vytvoří izolační vrstvu, která zvyšuje teplotu těla, póry se otevírají a vypouštějí vodu, zadržovanou ve tkáni a pokožka je tak připravena přijmout aktivní složky obsažené ve směsi bahna. To jsou principy, na kterých je založena Talasoterapie.

Filozofie

Osaine vznikla z pozorných studií dermatologických a kosmetických aktivit mořských řas. Některé řasy mají charakteristiku a aktivní složky stejné jako ty přítomné v pokožce a mnohačetné testy ukázaly, že využití těchto řas v kosmetickém výrobku, zajišťuje perfektní metabolismus a zdravý a mladistvý vzhled.

Péče o pleť s mořskou vodou

Péče o pleť s mořskou vodou

Kompletní péče o pleť

Osaine červená řada zahrnuje produkty, které mohou být použity pro jakýkoli typ pokožky. Vysoká kvalita obsažených složek a hodnota jejich aktivních složek, dovoluje používat tuto řadu výrobků společně se specifickými výrobky dalších řad, díky čemuž jde vytvořit nekonečné možnosti ošetření. Aktivní složky výtažků z řasy Monostroma zpomalují stárnutí buněk, protože zlepšují putování z bazální zárodečné vrstvy do vrchní vrstvy.  Monostroma progresivně bojuje se všemi povrchovými vráskami a dává pleti mladistvý a zářivý vzhled.

Modrá řada Osaine je speciálně vytvořena pro tenkou, nehebkou a křehkou pleť, kterou neuspokojí klasické výrobky. Omegaplancton je mořský zdroj esenciálních mastných kyselin Omega-3, složky přítomné v naší pokožce a důležité pro snižování volných radikálů. Omegaplancton má také schopnost chránit pokožku před skrytými záněty a stimuluje syntézu kolagenu a ceramidů.

Osaine Violet line je vytvořena pro ošetření náročné pokožky: pro unavenou, která trpí ztrátou pružnosti a hydratace. Pomáhá pleti obličeje v rychlejší obnově a nachází její přirozenou vitalitu. Osaine vytvořil složení na základě kvalit řasy Ulva lactuca.

Žlutá řada produktů Osaine je vytvořena pro smíšenou pleť. Pokud je normální pleť zářivá s tenkou a jednotnou zrnitostí po celém obličeji, tak smíšená pleť naopak představuje dvě zóny s různým charakterem: Střední část „T-zóna“ je mastná, protože je fyziologicky bohatší na mazové žlázy, je lehce lesklá s rozšířenými póry. Boční oblasti tváře jsou lehce suché a podléhají lehkému pnutí. Smíšená pleť tedy nepředstavuje nerovnováhu, ale základní potřeby: rovnováhu a hydrataci, které zajistí speciální přípravky vyvinuté firmou Osaine

Fungování mazových žláz je ovlivněno různými faktory, které z různých důvodů, mohou změnit svou přirozenou produkci kožního mazu. Efektem na pleti je: lesknoucí se pleť, rozšířené póry, černé tečky, nedokonalosti pleti, silná hrubá pleť a špatné držení nalíčení. Zelená řada Osaine je speciálně vytvořená pro okamžité řešení těchto problémů: reguluje mazovou sekreci, absorbuje nadbytek mazu, stahuje rozšířené póry, brání bakteriálnímu bujení a tvorbě mastných kyselin.

Kompletní řada Osaine Skin SeaStem je vhodná pro buněčnou obnovu s kmenovými buňkami pro okamžitě viditelné výsledky. Pokožka – Buněčná evoluce umožnila řasám přizpůsobit se těmto obtížným podmínkám čelit dehydrataci a předčasnému stárnutí. Technologie extrakce kmenových buněk přináší tuto schopnost přizpůsobení a omlazení do aktivní složky každé nediferencované buňky, takže obsahuje všechny genetické informace řasy. Díky biomimetice pokožka přijímá tento neuvěřitelný přírodní zdroj a metabolizuje jej do svého buněčného cyklu. Vitální znaky jsou okamžitě viditelné.

Řada Osaine Relaxing je vytvořená využitím neuvěřitelné vlastnosti mořské vody z Golfského proudu, která čistí, detoxifikuje, tonifikuje a spouští protizánětlivé působení, navrací intenzivní pocit pohody a relaxace. Tato řada také dokonale připravuje pokožku na další péči.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..