Encanto do Brasil – originální brazilský keratin pro krásu a zdraví vlasů. Keratin je základní stavební jednotka vlasu. Až 88 % vlasového stonku je tvořeno keratinovými molekulami. Časté chemické úpravy (barvení, odbarvování, melírování, trvalá) a tepelné úpravy (žehlení, kulmování nebo přehnané fénování vlasů) keratin narušují. Vlas chřadne, stává se slabým a v konečné fázi se ulomí. Důležité je ovšem to, že keratin není schopen samo-regenerace. Z tohoto důvodu je nutné přistoupit k externímu doplnění keratinu pomocí kvalitních a dobrých přípravků vlasové kosmetiky.

Brazilský keratin představuje revoluční ošetření vlasů. Brazilský keratin je ideální pro krepaté, nepoddajné, poškozené a oslabené vlasy bez života. Keratinové ošetření Encanto do Brasil obsahuje tekutý keratin a aminokyseliny keratinu, které jsou schopny dokonale vyplnit i velmi jemné trhlinky ve vlasovém vláknu. Vlasy jsou zpevněny, posíleny a ochráněny proti negativním vlivům okolního prostředí. Vlasy budou dokonale hladké, hebké a oslnivě lesklé. Brazilský keratin podporuje vyhlazení vlasů a zabraňuje jejich krepatění.

Brazilský keratin Encanto do Brazil

Kúra Encanto do Brasil se skládá ze tří kroků. Vlasy je nutno nejdříve umýt čistícím šampónem Brazilian Keratin Claryfying. Tento krok vlasy nejenže zbaví nahromaděných nečistot, ale zejména vlas otevře a připraví tak na vstřebání maximální dávky keratinu. Ve druhé fázi je za pomoci vyhlazující péče Brazilian Keratin Straightening dopravena do narušeného vlasu silná dávka keratinu a jeho aminokyselin. A poslední třetí krok Brazilian Post kondicionér zajistí to, aby se vlas opětovně zavřel a nově získaný keratin se tím zafixoval a nevymýval se.

Brazilský keratin Encanto do Brazil

Keratinová kúra Encanto do Brasil dokáže uhladit i velmi poškozené a nepoddajné vlasy. Po aplikaci kúry jsou vlasy doslova nabité keratinem, jsou hladké, hebké a zářivě lesklé. Efekt keratinového ošetření vydrží 3-4 měsíce, záleží na míře poškození a poréznosti vlasů. Nezapomínejte ovšem také na po-keratinovou péči. Agresivní a časté mytí vlasů se šampóny s obsahem sulfátů SLS nebo SLES může účinnost keratinového ošetření zkrátit.

Brazilský keratin Encanto do Brazil

Keratinovou kúru Brazilský keratin Encanto do Brasil je možné zakoupit v internetovém obchodě VIPhair.cz, kde vám také velmi rádi poradí, jaké produkty vlasové kosmetiky jsou po aplikaci keratinu Encanto do Brasil nejvhodnější.
Brazilský keratin Encanto do Brazil

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..