Nemálo dívek a žen si často lakuje nehty. Já jsem velkou zastánkyní lakování nehtů, protože malé detaily jako právě nalakované a upravené nehty dokážou vykouzlit zázraky a dodat korunku nejen celému líčení, ale také finálnímu looku. K opakovanému lakování je také potřeba správný a funkční odlakovač, který nebude ničit naše nehty a účinně odstraní veškerý lak. A tím je odlakovač od Sally Hansen.

Odlakovačů mám vyzkoušeno již velké množství – od těch nejlevnějších i po ty cenově méně dostupné. A opět se mi potvrdilo pravidlo, že nejvyšší cena neznamená nejlepší produkt. Vyplatí se věřit ověřené značce, jako je právě společnost Sally Hansen, která se zaměřuje na péči o nehty a ve svém oboru patří k nejúspěšnějším.

Odlakovač Sally Hansen

Odlakovač Sally Hansen

Já jsem vyzkoušela již všechny varianty odlakovačů, které Sally Hansen nabízí – v zelené, modré i růžové barvě, poslední zmíněný můžete vidět na fotkách. Každý je určen specificky na nějaký konkrétní problém (jeden kromě odlakování ještě zpevňuje, druhý hydratuje, další je bez acetonu apod.). Konkrétně můj růžový odlakovač je zpevňující, vhodný především pro tenké a oslabené nehty. Obsahuje vitamín B5 a E, které posilují, napravují a vyživují nehty.

Odlakovač si hravě poradí s jakýmkoli lakem a nehty skutečně nijak neničí, naopak po aplikaci na nich zanechá příjemný pocit. Povrch nehtů září na pohled, je uhlazený a hebký na dotek. Cena není nikterak vysoká, pohybuje se obyčejně kolem 90,- Kč. S pravidelným používáním mi jeho obsah vystačí téměř na celý rok. Odlakovače Sally Hansen jsou mými stálicemi, které mají u mě doma na poličce své čestné místo. Pokud tedy hledáte účinný odlakovač, který dlouho vydrží, ale zároveň se k němu budete rády vracet, ten od Sally Hansen je pro vás!

Odlakovač Sally Hansen

Odlakovač Sally Hansen

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..