Dobrý den,

mám prodloužené kudrnaté vlasy. Chtěla bych poradit jaké přípravky jsou vhodné pro vlasy kdybych je chtěla žehlit a něčím je chránit? Stačí tekuté krystaly Young Crystal JAM Fluid od Edelstein nebo mi radíte používat jiný produkt?

Děkuji

Karla


Dobrý den Karlo,

ano, tekuté krystaly Young Crystal Jam Fluid od Edelstein lze použít jako ochranu před poškozením a dehydratací vlasů vystavených vysokým teplotám žehliček nebo fénů. Tekuté krystaly naneste před žehlením do délek vlasů. Následně vlasy vyžehlete dle potřeby. Po aplikaci je možno znovu nanést velmi malé množství přípravku.

Pro ochranu vlasů před teplem je také možno použít produkty z řady Straightening ze Salerm Cosmetics. Velmi oblíben je u zákazníků Salerm Straightening sprej pro vyhlazení vlasů. Usnadňuje vyžehlení vlasů a zároveň chrání před vysokými teplotami žehliček. Tekutý keratin a obilné proteiny napomáhají regeneraci, hydrataci a zabraňují poškození. Sprej pro žehlení vlasů prodlužuje trvanlivost účesu, zabraňuje krepatění a vlnění vlasů po delší čas, eliminuje statickou elektřinu a zvyšuje lesk vlasů.

Profesionální ochrana vlasů před žehlení a fénováním


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..