MedaVita Lotion Concentrée oceněn Harper’s BAZAAR za nejlepší ošetření vlasové pokožky. Harper’s BAZAAR je nejprestižnějším a nejdéle vydávaným módním časopisem na světe.

MedaVita Lotion Concentree

Malajská redakce časopisu udělila pro rok 2014 produktové řadě MedaVita Lotion Concentreé ocenění za nejlepší intenzivní ošetření vlasové pokožky. Časopis Harper’s BAZAAR zdůrazňuje, že přípravky MedaVita proti vypadávání vlasů nejsou pouze průměrným ošetřením, nýbrž vlasové pokožce poskytují detoxikaci zajišťující eliminaci řídnutí Vaší hřívy.

„MedaVita zajišťuje hluboko ve vlasové pokožce kapilární cirkulaci, což stimuluje posílení a okysličení vlasové cibulky. Milujeme tu osvěžující a chladivou vůni bylin a rostlinných extraktů.“

Vítěz BAZAAR Hair Awards 2014, MedaVita,  delikátně ošetřuje citlivou vlasovou pokožku s využitím přírodních ingrediencí z obnovitelných zdrojů. Toto ošetření je odvozeno z patentované směsi rostlinných extraktů z podběle lékařského, rozmarýnu, skořice, aloe a myrhy kombinovaných s letitým výzkumem a zkušenostmi bylinkářů. Nezůstávejte pouze u ošetření vlasové pokožky v salónu, ale pokračujte v léčbě doma s šampónem a séry MedaVita Lotion Concentrée.

Co byste měli vědět!

Existují dvě kategorie vypadávání vlasů – progresivní a reaktivní. Progresivní vypadávání vlasů je způsobeno genetickými předpoklady a hormonálními změnami, které nás provází během našeho života. Reaktivní vypadávání vlasů je způsobeno stresem, špatně navrženými dietami, graviditou, šestinedělí nebo menopauzou. Toto vypadávání je pouze dočasné a časem vymizí. Pokud zaznamenáte řídnutí vlasů, je zapotřebí ihned jednat a nezapomeňte, že prevence je nejlepším lékem.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..