Biokera Natura, vylepšené a maximálně přírodní ošetření ze Salerm Cosmetics. Delikátní kombinace těch nejlepších ingrediencí v kombinaci s vyspělou technologií poskytuje výjimečné výsledky vlasům a vlasové pokožce. Extrémní síla přírody je vhodná v boji se specifickými problémy vlasů a vlasové pokožky.

Výrobce profesionální vlasové kosmetiky Salerm Cosmetics klade stále větší důraz na přírodní produkty, samozřejmě bez dopadu na menší účinnost a efektivnost. Biokera Natura je řešením vašich problémů s vlasy a vlasovou pokožkou bez obsahu parabenů (0% parabenů). Exkluzivní produkty Salerm Biokera založeny na přírodních ingrediencích jsou dermatologicky testovány. Esenciální oleje jsou jedním z klíčových prvků produktů Biokera natura. Esenciální oleje jsou nejčistší částí rostlin, které díky svému jedinečnému systému extrakce poskytují jedinečné a vysoce ceněné složky v kosmetickém průmyslu. Esenciální oleje jsou získávány z různých částí rostlin. Z květů růže, z listů eukalyptu, z kořenů vetiveru nebo ze dřeva stromu jako je například santalový olej.

Vlasová kosmetika Biokera Natura je založena na přírodních účincích esenciálních mastných kyselin. Produkty Biokera Natura mimo jiné obsahují olej z pšeničných klíčků, excelentní přírodní produkt pro výživu, hydrataci a obnovení lesku nudných vlasů bez života. Makadamiový olej, který vlasy vyživuje a navrací jim vitalitu. Olej z lněných semínek s vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin je tím nejlepším spojencem v boji proti odlupování kůže. A arganový olej, který je z 80 % tvořen esenciálními mastnými kyselinami. Kyselina linolová, palmitová a arachidonová jsou odpovědné za restrukturalizaci a obnovu buněk. Také obsahuje velké množství vitamínu E, který chrání pokožku a vlasy a působí jako silný antioxidant.

Vybrané produkty vlasové kosmetiky Biokera Natura obsahují přírodní složky, jakou jsou pivní kvasnice, extrakt z malin či tinkturu z ženšenu. Ženšen je velmi důležitý v boji proti padání vlasů. Napomáhá udržovat vlasové cibulky dobře vyživené a v dobré kondici.

Hydratační rituál pro suché vlasy. Nedostatečná hydratace vlasů a vlasové pokožky způsobuje podráždění a ztrátu lesku. Mimo jiné zhoršuje rozeznatelnost suchých vlasů. Hydratační šampón a maska řady Biokera Natura je řešením všech problémů typických pro suché či dehydratované vlasy. Hydratační produkty s obsahem oleje z pšeničných klíčků poskytují vlasům hloubkovou výživu a hydrataci. Vlasy budou hydratované, jemné a zářivě lesklé.

Ošetřující rituál pro barvené, trvalé a narovnané vlasy. Chemicky ošetřené vlasy, jako jsou barvené, trvalené či narovnané vlasy vyžadují speciální péči. Ošetřující péče o vlasy není jenom pro delší udržení barvy barvených vlasů, ale především je nutné vlasům poskytnou řádnou dávku hydratace a výživy. Ošetřující šampón a maska pro barvené, rovnané či trvalené vlasy s obsahem extraktu malin a makadamiového oleje hydratuje a především vyživuje oslabený vlasový stonek. Ochranný dvojitý filtr chrání a obnovuje vlasy.

Obřad na bázi arganového oleje a keratinu pro poškozené a zničené vlasy. Biokera Natura nabízí exkluzivní kombinaci přírodního ošetření, založeném na arganovém oleji a tekutém keratinu. Každý, kdo věnuje vlasům patřičnou péči, zná arganový olej. Arganový olej podporuje zdraví vlasů a navrací jim energii, vitalitu a oslnivý lesk. Biokera představuje arganovou péči tvořenou šampónem a maskou na vlasy bez parabenů a sulfátů. Arganové ošetření zanechá vlasy a vlasovou pokožku hydratovanou a regenerovanou. Ošetření Biokera Natura Argan ze Salerm Cosmetics představuje maximální účinnost a přirozenost vhodný pro každý typ vlasů. Dlouholeté zkušenosti prokázaly blahodárné účinky arganového ošetření. Vlasy budou opět plné energie, hebké a oslnivě zářivé.

Rituál zastavující padání vlasů. Opětovné nastolení rovnováhy je jediným řešením, jak obnovit činnost folikul zajišťující zdravý a přirozený růst vlasů. Růstové buňky se tvoří ve vlasovém folikulu. Vlasový folikul je velmi citlivý a i na nejmenší nerovnováhu reaguje zastavením růstu vlasů. Problémy s vypadáváním vlasů můžou být projevem alopecie (úplnou či částečnou plešatostí). Specifické ošetření vlasů proti vypadávání vlasů ve formě šampónu, regeneračních ampulích a volumizačního spreje s obsahem ženšenu a vitamínů vyživuje vlasové folikuly a zlepšuje krevní oběh, což přispívá ke zvýšenému růstu zdravých vlasů. Doprovázející termo-aktivní efekt zvyšuje absorpci aktivních látek do vlasové pokožky.

Obřad proti odlupující se vlasové pokožce. Abnormální, chronické či nezánětlivé odlupování pokožky je projevem rychlé reprodukce kožních buněk (mitóza) a jejich střídáním. Nadměrné odlupování kůže je dáno chybným a rychlým zkeratinováním zrohovatělých buněk pokožky. Následně se slabá zrohovatělá pokožka nepravidelně odlupuje po značně velkých vrstvách. Salerm Biokera Natura představuje profesionální ošetření proti lupům ve formě šampónu, masky a lociónu. Díky obsahu pyritionu zinku a oleje z lněných semínek dochází k regulaci nadměrné tvorby lupů a normalizaci přirozeného procesu kožní obnovy. Celý proces léčby je doplněn hloubkovým čistěním vlasů a vlasové pokožky.

Rituál proti mastným vlasům. Kožní maz (sebum) je nezbytný pro správnou funkci vlasové pokožky a vlasů. V případě nadměrné činnosti mazových žláz dochází k ucpání vlasových folikul a pórů vlasové pokožky, což se negativně projevuje na stavu vlasové pokožky a vitalitě vlasů. Ucpané vlasové folikuly minimalizují svou činnost, což může vést k chřadnutí vlasů a ve výjimečných případech i k jejich vypadnutí. Biokera ošetření proti mastným vlasům je založeno na aktivních složkách regulující tvorbu kožního mazu. Pivní kvasnice obnovují rovnováhu vlasů a vlasové pokožky bez nežádoucího bumerang efektu. Ošetření ve formě šampónu, masky a lociónu v ampulích obsahuje povrchově aktivní látky pro jemné, ale řádné odstranění mazu z vlasů a vlasové pokožky.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..