A je to tady! The Body Shop nedávno přinesl novou řadu vlasových výrobků, které se už stihly dostat na pulty pražských poboček. Pár novinek vám dnes blíže představím. Nebudu nic zbytečně protahovat, jdeme tedy rovnou na to. Jste připraveni?

The Body Shop - novinky v péči o vlasy

The Body Shop – novinky v péči o vlasy

Začnu s představením věčné klasiky – šamponu a kondicionéru Fuji Green Tea. Tyto výrobky jsou nezbytné pro péči o vlasy a věřím, že je používá úplně každý – šampon tedy určitě. Vždy se hodí mít po ruce nějaký „obyčejnější“ šampon pro všechny typy vlasů, na který se můžete spolehnout.

Šampon a kondicionér s výtažky se zeleného čaje

Šampon a kondicionér s výtažky se zeleného čaje

Tento vegetariánský šampon na normální vlasy nedodává obrovský objem a ani po sobě nezanechává omamnou vůni, která by ve vlasech intenzivně vydržela několik dnů. Stejně tak neprodlouží dobu „nemaštění“ před dalším mytím a ani vás nezbaví lupů. Kdo ale neustále potřebuje nějaké zázraky, z kterých všichni spadnou na zadek?

I naše vlasy vedle všech možných vylepšujících přípravků jednou za čas potřebují odpočinek od speciálních produktů, které zabraňují vypadávání vlasů či výskytu lup, zvětšují objem, zesvětlují barvu či zintenzivňují lesk našich kadeří. Ne, tyto extra přípravky je třeba střídat s něčím obyčejnějším, co vlasy „jen“ perfektně umyje, hydratuje a základně ošetří. Přesně k tomuhle je šampon Fuji Green Tea určený, stejně jako kondicionér ze stejné kolekce. Oba vlasové přípravky jsou velmi univerzální a vhodné pro celou rodinu.

Šampon a kondicionér Fuji Green Tea zblízka

Šampon a kondicionér Fuji Green Tea zblízka

Ale co je jedinečné, stojí v záři reflektorů a do pomyslného stínu odsouvá předchozí dvojici, je 100% veganská banánová maska. Vážené dámy a vážení pánové, tohle je něco! Stačí si jen přičichnout k opojné vůni sladkých banánů, která vás obklopí, když pootevřete víčko kelímku. A pak už navždy podlehnete kouzlu této vyživující masky.

Vyživující a neodolatelně voňavá banánová maska na vlasy

Vyživující a neodolatelně voňavá banánová maska na vlasy

Banánová vůně je přímo zabijácká a já se jí nemůžu nabažit! Hutná (ale přesto krásně jemná!) maska se 1x týdně aplikuje v malém množství na vlhké vlasy (na řadu přichází po šamponu a kondicionéru), nechá se působit pár minut, smyje se a je hotovo! Z vany či sprchy pak odcházíte s úžasně voňavými a jemňoučkými vlásky, které jsou heboučké, plné objemu a lehké zároveň. Výsledek bych shrnula následovně: maska viditelně pozvedne jakékoliv vlasy o úroveň výš a výrazně zlepší jejich kvalitu.

Banánová maska a bližší pohled na její krémový obsah

Banánová maska a bližší pohled na její krémový obsah

Banánovou masku doporučuji především všem ženám, ty z ní budou nadšené. Pokud chcete dopřát vlasům extra péči, rozhodně bych se po ní poohlédla, nebudete zklamané! Šampón s kondicionérem z řady Fuji Green Tea jsou naopak základními, ale zato spolehlivými přípravky, které se neztratí v žádné rodinné koupelně. Pro své neutrální a nikterak intenzivní osvěžující aroma je jistě uvítají i muži.

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..