Na první pohled hustší a plnější vlasy. Ideální pro posílení vlasů zevnitř. NHP Extra Volume představuje 3 volumizační produkty pro jemné a ochablé vlasy bez objemu.

NHP EXTRA VOLUME pro objem vlasů

Hustota vlasů a i samotný průměr vlasového stonku je závislý nejen na genetických dispozicích, ale také na externích faktorech jako je technické ošetření vlasů, klimatické podmínky, střes či dlouhodobé konzumace léčiv.

Pro jemné vlasy je charakteristické, že vlasová kůra (kortex) má významně menší objem než u normálních vlasů. Díky absenci vlasové kůry jsou vlasy velmi těžko upravitelné, neforemné a velmi často zplihlé. Jemné vlasy jsou také velmi křehké a snadno se lámou. Jemným vlasům je potřeba věnovat zvláštní pozornost. Především je jim nutné dodat plnost a objem bez nadměrného zatížení.

Italský výrobce profesionální vlasové kosmetiky Vitalfarco představil exkluzivní sérii produktů NHP Extra Volume speciálně určených pro jemné a ochablé vlasy bez objemu.

Pružné a odolné jako bambus. Plné života a síly jako slunečnice.

Obsažený organický extrakt z bambusových listů má certifikát ekologického pěstování. Tinktura z bambusu má mineralizující, tonizační a vitalizující účinky. Bambusový extrakt je vynikajícím zdrojem oxidu křemičitého, který je nezbytný pro správnou tvorbu kolagenu a elastinu. U jemných vlasů doplňuje konstitutivní nedostatky a zvětšuje jejich objem.  Struktura vlasů bude pružnější, odolnější vůči poškození a chráněna před předčasným zlomením.

Komplex rostlinných ceramidů, tzv. fytoceramidů, získaných ze slunečnicových semen napomáhá obnovovat a posilovat mezibuněčnou lipidovou hmotu, čímž význačně zlepšuje soudržnost kutikuly a vytváří ochrannou vrstvu, která chrání vlasový stonek před dehydratací. Vlasy budou silnější, objemnější, hebké a zářivě lesklé.

NHP EXTRA VOLUME pro objem vlasů

Delikátní volumizační šampón NHP Extra Volume bez obsahu Sodium laureth sulfate (SLES), Diethanolamine (DEA), parabenů a barviv je vhodný pro jemné a zplihlé vlasy. Šampón jemně čistí a důkladně odstraňuje přebytečnou mastnotu z vlasů a vlasové pokožky. Nadměrná mastnota je hlavním viníkem zplihlých a ochablých vlasů. Přírodní extrakty z bambusu a výtažky ze slunečnicového oleje obnovují a posilují vlasového vlákno zevnitř. Vlasy budou silnější, hebčí,  poddajné a zářivě lesklé.

Účinek volumizační masky NHP Extra Volume je založen na obsahu extraktu z bambusových listů, fytoceramidů ze slunečnicového oleje, sojového proteinu, kvasnic, pantenolu, glycinu, lanolinu a dalších aktivních složek. I přes bohaté složení je maska velmi lehká a snadno oplachovatelná. Maska neobsahuje parabeny, parafín ani barviva. Vlasy budou viditelně a dlouhodobě objemnější, plnější a jednoduše upravitelné.

Volumizační pěna NHP Extra Volume je bez alkoholu, rozpouštědel a parabenů. Velmi lehká objemová pěna s přírodním extraktem z bambusu a fytoceramidů slunečnice propůjčuje jemným a ochablým vlasům plnost a objem. Pěna je nepostradatelným pomocníkem pro jemné vlasy. Pěna dodá vlasům dlouhodobý tvar, elasticitu a zároveň je chrání před dehydratací a poškozením vlivem vysokých teplot a dalších vnějších agresivních faktorů.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..