Jen málokterá vlasová kosmetika je v dlouhodobém přímém kontaktu s vlasy. Stylingové přípravky jsou ovšem výjimkou! Pěny, laky, gely a vosky jsou po celý den v kontaktu s vlasy a vlasovou pokožkou. Proto je důležité vybírat takové značky, které nezanechávají zbytky a vlasy nadměrně nevysušují. Značka ProLine  z dílny Salerm Cosmetics vyvinula komplexně inovovanou řadu stylingových produktů vlasové kosmetiky Salerm „New“ ProLine, která nabízí účinky nejmodernějších látek s intenzivní vlasovou péčí v každém kroku perfektního stylingu.

Pevnost, objemnost, definování loken, vyhlazení vlasů.., to vše nový Proline umožňuje vytvořit s pomocí široké škály produktů, které navíc podpoří i ty nejambicióznější vlasové kreace. Extrémní výčesy, drdoly, mokrý nebo matný vzhled nebo číra se stávají s použitím nového Salerm ProLine hračkou.

Vy vytváříte styl, ProLine pečuje. Revoluce spočívá v tom, že zatímco vy vytváříte styl vlasů, produkty Salerm ProLine pečují, regenerují a chrání. A to i během nošení vašich vlasových kreací.

Celkem 17 produktů nového ProLinu je v závislosti na vašich potřebách rozděleno do pěti skupin. 1. Pevnost, 2. Objemnost, 3. Vlnitost, 4. Vyhlazení, 5. Textura.

1. Pevnost

K zajištění stability a pevnosti účesu poslouží Salerm Extreme Lac 04 nebo Salerm Strong Lac 03. Laky Salerm Pro Lac 03 je bez plynu, což nejenže šetří životní prostředí, ale umožňuje lak aplikovat z jakékoli pozice. Laky obsahují solární filtry, kmenové buňky bavlny, flexibilní polymery a ultra rychlou bázi schnutí. Pevný styling zajistí Ice Gel, navíc obsahuje povzbuzující aktivní látky – arginin a kofein.

Salerm Pro Line Fixace a Pevnost

2. Objemnost

Nedostatek objemu je problém více než poloviny všech žen. Řada ProLine Volume je tady pro vyřešení tenkých a jemných vlasů. Zároveň o vlasy pečuje díky obsahu aktivních a hydratačních látek. Kyselina hyaluronová omlazuje vlasovou strukturu. Řada ProLine Volume zahrnuje tři produkty: sprej, pěnu a zmatňující pudr.

Pudr ProLine Volume není jen obyčejný pudr, ale je založen na novém konceptu Soft Focus System, který vytváří větší vizuální hustotu díky odrážejícím se světelným paprskům. Jeho ultra lehká a matná forma je ideální pro vytvoření plážového efektu a zároveň pro dodání hustoty také krátkým, jemným vlasům.

Pěna Proline Volume také není pouze obyčejné tužidlo! Její unikátnost spočívá v obsahu kyseliny hyaluronové a účinných látek, které chrání barvu vlasů. Pěna chrání proti okolní vlhkosti a díky polymerům o nízké molekulové hmotnosti zajišťuje pružnost vlasů bez zatížení. Pěna je vhodná pro přidání objemu  a dodání hydratace jemným vlasům. Rychle se vstřebává a nezanechává zbytky. Obsahuje ochranný sluneční filtr a neobsahuje alkoholy. V podstatě můžeme říci, že nová pěna Salerm ProLine Volume je produkt 4v1. Dodává objem, hydrataci, vlasy tvaruje a chrání proti UV záření.

Třetím výrobkem nové řady Salerm ProLine je objemový sprej, který je založen na termo-aktivované pryskyřici, která posiluje kořínek tak, aby byl vlas nadzvednut od samotného počátku. Termo-aktivní vlastnost spreje spočívá v aktivaci objemnosti během vysoušení vlasů fénem.

Salerm Pro Line pro objem a plnost účesu

3. Vlnitost

Pěna Curl Mousse definuje a podporuje vlnitost vlasů. Navíc obsahuje kyselinu hyaluronovou, pantenol, betain a systém Kera3, který s pomocí tří typů keratinu různé molekulové hmotnosti vlasy léčí, obnovuje a opravuje. Menší keratin proniká do vlasů, aby je opravil. Větší keratin obalí vlasový stonek, který se tím stává pevnějším, jemným a lesklým. Třetí typ keratinu má termo aktivní vlastnost, která vlas chrání během vysoušení a kulmování.

Salerm Pro Line pro vlnité vlasy

4. Vyhlazení

Pěna Straight Mousse s BCA Liss systémem a Kera3 systémem zajišťuje perfektní vyrovnání vlasů. Tři typy keratinu vlasy obnovují, zpevňují a chrání. Termoaktivní molekuly vlasy dokonale utěsní, tím je chrání proti vysokým teplotám stylingových elektrických nástrojů.

5. Textura

Vlasový vosk MattWax a hlína dodávají přirozený vzhled s matnou povrchovou úpravou, ideální pro krátké a středně dlouhé vlasy.

Salerm Pro Line pro zvýraznění textury vlasů

Stručně řečeno, celá řada stylingových produktů ProLine je navržena tak, aby umožnila povolit uzdu vaší fantazii a abyste mohli vytvořit stylingů svých snů s přidanou hodnotou ošetřujících vlastností, které pracují, pečují a chrání po celý den.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..