Dobrý den,

mám středně dlouhé vlasy, každodenně používám žehličku na vlasy, mám trochu roztřepené konečky a zdá se,že mi hodně vypadávají vlasy. Potřebovala bych poradit nějaký typ masky na vlasy. Vyzkoušela jsem již masku z výtažky z bambusu, ale vlasy jsou nepoddajné.

Děkuji

Simona

Dobrý den Simono,

v případě zvýšeného padání vlasů Vám můžeme doporučit placentové ampule. Šampóny či masky proti vypadávání jsou dobrou prevencí proti vypadávání, ale při větších přetrvávajících problémech s padáním vlasů jejich menší obsah účinných složek už není dostačující. Placentové ampule Evolution od Edelsteinu silně vyživují vlasové cibulky, čímž zabraňují padání vlasů. Také posilují kvalitu vlasového stonku. Placentové ampule jsou mezi zákazníky velmi oblíbené a také účinné o čemž svědčí kladné recenze na portálu heuréka.cz.

Dále bychom Vám poradili vyzkoušet regenerační  masku Trend Up Len a mrkev. Maska je vhodná pro všechny typy vlasů. Přírodní výtažky z lněných semínek a karotky posilují vlasové konečky, které mají tendenci ke třepení. Maska vlasy vyživí a zjemní bez zatížení vlasů. Vlasy budou po masce lesklé, hebké a lépe upravitelné.

Poddajnost vlasů je silně ovlivňována stavem vlasů, strukturou vlasů a typem vlasů. Produkty vlasové kosmetiky zde sehrávají podpůrnou roli, kterou je nutno podpořit zručností během finální úpravy vlasů. I zde platí pravidlo, že každému vyhovuje něco jiného a není možné jednoznačně doporučit určitý produkt. Lze ovšem stanovit, že u silně nepoddajných vlasů je vhodnější používat ty produkty, které se z vlasů neoplachují. Například můžeme doporučit modelační krém Cotril Ghost, který udržuje vlasy pod kontrolou. V případě nadměrného zatížení vlasů teplem žehličky dochází k přirozené ztrátě vlhkosti z vlasů. Vlasy mohou působit suchým dojmem se sklonem ke třepení konečků a lámavostí v délce vlasu.

Maska s obsahem obilných klíčků od Salerm Cosmetics proniká do hloubky vlasu, kde jej regeneruje, vyživuje a hydratuje. Vlasy budou vyživené od kořínků až po konečky, čímž se zabrání lámání vlasového stonku a třepení konečků.

Bohužel se nezmiňujete, zda při žehlení používáte vlasovou kosmetiku chránící proti vysokým teplotám žehliček. V tomto případě bychom Vám jednoznačně doporučili tekuté krystaly Young od Edelstein. Tekuté krystaly chrání vlasy před žehlením a navíc také obsahují UV filtr. Tekuté krystaly obalí vlas a sjednotí vlasy, čímž maskují roztřepené konce a brání dalšímu třepení.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..