Tisková zpráva. V rámci Benátského filmového festivalu představil italský výrobce vlasové kosmetiky další ze svých chystaných novinek – Lesk ve spreji Naturil ArganOil Shining Spray pro všechny typy vlasů. 

Řada kosmetických produktů Naturil ArganOil založená na účiních bio certifikovaného arganového oleje a lněné oleje se rozroste o nový lesk na vlasy Naturil ArganOil Shining Spray.

Cotril Naturil ArganOil lesk na vlasy

Cotril Naturil ArganOil lesk na vlasy

Lesk ve spreji Naturil ArganOil Shining Spray dodá vlasům přirozeně zářivý lesk a poddajnost bez maštění či zatížení. Lesk je obohacen o arganový olej s antioxidačními a hydratačními účinky. Lněný olej vlasy rozzáří a vyživí. Antistatický efekt zabraňuje krepatění vlasů.

Celá řada Naturil ArganOil je založena na certifikovaných organických olejích a splňuje i ty nejnáročnější každodenní požadavky. Pozornost je věnována především kvalitě a původu použitých složek.

Cotril Naturil ArganOil lesk na vlasy

Cotril Naturil ArganOil lesk na vlasy

(Tisková zpráva, zdroj Cotril)

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..