Luxina modelační brillantina na vlasy

Značka Luxina postavila svou prestiž a povědomí především na modelačním krému Luxina Brillantina. Právě tento modelační krém odstartoval hvězdnou dráhu dnes již prestižní značky Luxina. Modelační krém je vhodný pro styling krátkých a polodlouhých vlasů. Krém dovolí vlasům vytvarovat účes, ale zachová jejich přirozenost a texturu.

Luxina Brillantina modelační pečující krém

Luxina Brillantina modelační pečující krém

Modelační krém obsahuje přírodní včelí vosk, který podporuje přirozenou hydrataci vlasů a dodává vlasům poddajnost. Krém je taktéž obohacen o rostlinný výtažek Aloe vera. Aloe vera zklidňuje vlasovou pokožku a vlasům dodává potřebou hydrataci, výživu a pružnost.

Modelační krém elegantně zjemňuje a modeluje vlasy. Přírodní včelí vosk a aloe zajišťují maximální péči  o vlas, který je nejen lesklý, ale také posílený a obnovený  

Modelační krém je dodáván ve stylové luxusní hliníkové dóze s minimalistickým potiskem. Velikost balení je 100 ml. Balení modelačního krému vydrží cca 2 měsíce při každodenní aplikaci. Parfemace produktu je typicky mužská. Jedná se o charakteristickou pánskou vůni inspirovanou vůněmi klasického pánského holičství.

Luxina Brillantina modelační pečující krém

Luxina Brillantina modelační pečující krém

Malé množství modelačního krém jemně rozetřete mezi prsty a vetřete do suchých vlasů. Následně účes vytvarujete dle svých potřeb. Pro dokonalý styling se osvědčila modelace za pomoci vysoušeče vlasů (fénu). Krém má mastnější konzistenci a je tak vhodný zejména pro suché a tvrdé vlasy. Účes drží a vlasy přitom nejsou vytrvrzelé, ale pouze zpevněné. Účes není možno v průběhu dne přemodelovat, ale pouze poupravit.  Krém dodá vlasům lesk. Ovšem velký pozor na množství. V případě, že aplikujte více přípravku, vlasy působí těžce a mastně.

Styling vlasů pomocí Luxina Brillantina modelačního pečujícího krému

Styling vlasů pomocí Luxina Brillantina modelačního pečujícího krému

Verdikt

Luxina peelingová maska i energizující šampón pro časté použití určitě stojí za vyzkoušení.  Pokud vás trápí citlivá vlasová pokožka, lupy či jiné anomálie je maska i šampón tou pravou volbou. Vlasy i pokožka jsou po umytí čisté s dlouhodobým pocitem svěžesti bez jakýchkoliv projevů lupů či podráždění. Při pravidelné aplikaci jsou vlasy viditelně silnější.

Naopak modelační krém ničím výjimečným nenadchnul. Vlasy je nutné při modeláži účesu vyfoukat. V opačném případě jsou vlasy až příliš lesklé až mastné. V případě většího množství produktu vlasy zatěžuje a vybízí k brzkému umytí vlasů. Mnohem lepší volbou pro styling krátkých vlasů je Luxina pomáda Matt Wax  nebo matný modelovací vosk extra Xflex Holding Matte Paste.

1 2 3

O autorovi

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Přidej komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.