Po aplikaci Luxina peelingové masky je nutné vlasy umýt šampónem. Doporučuje se použít Luxina Purify čistící šampón nebo Luxina Daily posilující šampón. Oba dva šampóny jsou speciálně určeny pro péči o mužskou vlasovou pokožku a vlasy.

Luxina energizující šampón pro časté použití

Luxina Daily Shampoo je určen pro časté použití. Šampón slibuje povzbuzení a revitalizaci vlasů a dlouhodobý pocit čistoty a svěžesti. Díky vyváženému složení (bez parabenů a silikonů) je možno šampón používat často a pravidelně bez jakýchkoliv známek zatížení.

Luxina energizující šampón pro časté použití

Luxina energizující šampón pro časté použití

Šampón obsahuje rostlinné složky bambusu a ženšenu. Výtažky z bambusu jsou bohaté na oxid křemičitý, který má nezanedbatelné posilující vlastnosti. Bambus zaceluje vlasovou strukturu a pomáhá předcházet roztřepení vlasů. Extrakt z ženšenu blahodárně působí na vlasovou pokožku, stimuluje vlasové folikuly a podporuje růst nových vlasů.

Luxina Daily Shampoo je energizující šampón s ženšenem a bambusem. Šampón posiluje a revitalizuje vlasy a dodává jim příjemný dlouhodobý tonizující účinek. Šampón důkladně vlasy čistí od stylingových produktů a chrání vlasy před okolními vlivy. 
Luxina energizující šampón pro časté použití

Luxina energizující šampón pro časté použití

Stejně jako všechny produkty značky Luxina je i balení energizujícího šampónu velmi jednoduché. Šampón o objemu 400 ml je dodáván ve zploštělé láhvi v bílém provedení s minimalistickým potiskem. Samotný šampón má příjemnou tekutou konzistenci. Šampón je čirý. Parfemace je sladší a silně evokuje karamelový bonbón. Mírně jde cítit i svěžest aktivních látek (bambus a ženšen) připomínající mentol.

Luxina energizující šampón pro časté použití

Luxina energizující šampón pro časté použití

Díky vyváženému složení (bez parabenů a silikonů) je možno šampón používat často a pravidelně bez jakýchkoliv známek zatížení.  Šampónu stačí velmi malé množství. Šampón po nanesení na vlasy a jeho emulgaci dobře pění. Šampón se z vlasů dobře oplachuje. Po opláchnutí působí pokožka i vlasy dokonale čistým dojmem. Parfemace je po opláchnutí neznatelná. 

1 2 3

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..