MY salón, Dvouletky 52, Ostrava, 700 30

MY salón Ostrava

Naše kadeřnictví Vám poskytne prvotřídní služby v příjemném prostředí moderního salónu. Všichni členové našeho profesionálního týmu se Vám vždy budou plně věnovat a střih přizpůsobí Vašim potřebám. Nabídka kreativních střihů, barvení vlasů různými technikami, regeneračních melírů, hloubkové regenerace vlasů, masáže vlasové pokožky a dalšího.

Kontakt:

Email: zdenkamach@seznam.cz

Mobil: (+420) 739 025 475

WWW: http://mysalon.webmium.com/

Adresa:

MY salón

Dvouletky 52, Ostrava, 700 30

[map id=731]

 

Veškerá data, údaje a vyobrazení jsou určeny pouze k informačnímu účelu a nejsou právně vymahatelné. Změna informací, dat a údajů vyhrazena. Pro aktuální informaci vždy kontaktujte kontaktní osoby uvedené v kontaktech.

Provozujete kadeřnictví? Chybí Vám zda váš oblíbený kadeřnický salón? neváhejte a kontaktujte nás pro bližší informace o zařazení do katalogu.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..